Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Negyvenesnek hol érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyvenesnek hol érdemes ismerkednie a neten, melyik oldallal kapcsolatban vannak pozitív tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Nem tudom, bennem van a hiba vagy az oldalakban, de próbálkozásaim eredménytelenek.

(Nem vagyok Adonisz, de ronda sem, jóképűnek mondott, ám molett pasi vagyok.)

Találkozta olyan oldallal, amely televolt kamu hirdetésekkel, ill. mesterségesen írt válaszokkal. (mintha google fordítóval készítették volna)

Megjegyzem, nem szexoldalakról beszélek, hanem valódi párkereső siet-ról.

Nektek, sikerült ilyen oldalakon valódi kapcsolatokat teremteni?



2015. nov. 4. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
4chan
2015. nov. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A netes ismerkedéshez sok (nagyon sok) türelem és kitartás kell. Minden oldalon vannak értékes emberek, csak meg kell őket találni. Nagyjából mintha tűt keresnél a szénakazalban. És attól, hogy értékes valaki, még nem biztos, hogy egymást keresitek, hogy összeilletek, stb.

Először is célszerű tudatosítani magadban, hogy pontosan milyen partnert keresel, melyek a számodra fontos értékek és célirányosan azt keresni. Minden másra pedig kapásból nemet kell mondani. Ezzel egy csomó felesleges körtől kíméled meg magad.

És ha össze is jön az ismerkedés, akkor sem szabad beleélni magad... ez csak egy lehetőség! Az IGAZI társ jellemzője, hogy egyedi, különleges, nem helyettesíthető mással. PONT ő kell, minden tulajdonságával együtt. Neten pedig nagyon könnyű belelátni bárkibe a számukra fontos tulajdonságokat.

Én bő fél évig kerestem neten intenzíven, sok randim volt, de ha nem éreztem, hogy kölcsönösen egymást keresnénk, akkor inkább továbbálltam. Végül nem is neten ismertem meg a párom, hanem személyesen, de a netes ismerkedések segítettek tudatosítani, hogy mire vágyom (és mire nem).

2015. nov. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csajokespasik.hu
2015. nov. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik oldal lehet jó, ha érzed magadban biztosan kit keresel! Ha tudod ki vagy mit vagy képes adni és mit szeretnél a társsal megélni. Ha jól döntesz, akkor a benső megérzéseid vezetnek és elsősorban nem a külső ismertetőjegyek valakiről, bár az is segíthet meglátni "a nagy Őt"! És tudd hogy mindig a JELENRE keresel mert csak a jelen abszolút megélése által teljesítheted ki magad. Itt és most akarj kapcsolódni aztán majd az idő megteszi hogy egymásnak meghagy vagy tovább érdemes lépned.
2015. nov. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

love.hu

Az ingyenes verzió is jól használható, van üzenetírási lehetőség limittel ugyan, de ha valakinek válaszolsz az korlátlan. Ha jól emlékszem napi 5 levél a limit. De ha írsz egy lánynak és ő visszaír, te arra válaszolsz akkor az már nem vonódik le. Így tulajdonképpen a végtelenségig mehet előfizetés nélkül.

Van élő chat funkció, ami szerintem nagy előny más oldalakkal szemben. Ha valakit bejelölsz barátnak, jelez a rendszer, ha fellép.

Be tudod állítani, hogy a felrakott képeidet ne lássa akárki, vagy ne mindet,csak ha kér hozzáférést.

Persze amit írtak előttem az igaz, kitartás, határozottság, fölös körök elkerülése fontos.

Én itt találtam párra, azóta is boldogok vagyunk. Hajrá

2016. márc. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!