Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi 3 éve keresi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi 3 éve keresi a párját akkor valami nagy baj lehet vele?

Figyelt kérdés

Nem tudom de én úgy látom légy férfi ha keresi a társát is akar valakit akkor három négy hónap alatt összejönne neki néha rosszabb külsejű Molnár Krisztián féle orkoknak is.

Most van egy férfi ismerkedek és több mint 3 éve keresi a társát Szerintem az ilyen nagyon nagy lúzer lehet mert az még oké ha jól elvan egyedül és azért nincs társa de úgy hogy keresi is és úgy nem találja ennyi ideje, akkor ott valami nagy baj lehet vele


2018. márc. 12. 06:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez nem lúzer dolog. :) Én is 2 évig voltam egyedül. Nem kell valaki minden áron! 31/N
2018. márc. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

3 év volt, mire túltettem magam az előző kapcsolatomon. Utána még jött/tart a produktív szingli élet kiélvezése.


Hova rohantok, ki kerget titeket, hogy ennyire azonnal akartok párt?

2018. márc. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha egy férfi átlagos, vagy annál rosszabb külsővel (és anyagi helyzettel) rendelkezik, nagyon nehéz dolga van a csajozással, 3 évig simán lehet, hogy nem jön össze neki semmi.
2018. márc. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3. Nem nehéz helyzetben van egy ilyen férfi. A férfi ismerőseim és férfi barátaim is mindegyik pár hónapon belül talált magának lányt, egyik sem gazdag és nem olyan szuper helyes, nekem például nem az eseteim
2018. márc. 12. 08:24
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, az ilyen férfival biztosan valami nagy baj van. Még az átlagos illetve az átlag alatti pasik is nagyon könnyen találhatnak párt, ahogy a saját ismerőseid körében is tapasztaltad. A mai nők nagyon toleránsak, nem olyan felszínesek mint a férfiak. Sokkal inkább a belső értékek azok, amik megfogják őket, időt és energiát nem sajnálva még a legkisebb jót is képesek felfedezni a férfiakban.


Gondolom valami hasonló választ szerettél volna olvasni, ha valaki mást ír, azt láthatóan nem fogadod el. :)

2018. márc. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolnám, hogy ez következik belőle.

Ha valaki nem társfüggő, akkor nem fog csak azért összejönni valakivel, hogy ne legyen egyedül, hanem majd akkor amikor minden klappol.

Feltételzem ez már nem a tini korosztály és lehet komolyabban tervez.

De simán lehet, hogy zárkózottabb, félénkebb alkat.

Sok oka lehet.

Egyébként semmi értelme az ilyen kitalálósdinak, mert ismerkedés során kiderül, ha baj van van vele.

2018. márc. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy az neked??! Mit foglalkozol vele?! Szakadj le róla...
2018. márc. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Na szóval 2 éve egyedül vagyok, jelenleg van egy nő, aki arcra is szép, teste kisportolt, találkozgatunk bejövünk egymásnak bizonyos szempontból. Nekem viszont ez nem elég, nem elég a külsőség, a belsője, a személyisége nem fog meg sajnos! Tudom hogy minden férfi a két kezét összetenné egy ilyen nőért, komolyan. Valószínűleg nem is lesz semmi a dologból, mert én így nem akarnám. Én nem vagyok egy adonisz, szóval papírforma szerint két kézzel kapnom kéne ezután a nő után, és mégsem. Ezért nem hinném hogy lúzer vagyok, csak szeretnék boldog lenni, de úgy nem leszek ha lehorgonyzok olyan mellett aki nem tesz azzá, csak úgy ha tovább keresem azt aki valóban boldoggá tesz, és én is őt! Szóval lúzer az aki komolyabb információk nélkül, elkönyvel mindenkit egy kalap alá,és ilyen jelzőket aggat hogy "lúzer".

Szép napot.

2018. márc. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Am mit foglalkozol te vele??! Ez a szánalom es lúzerség amit te csinálsz!! Nem amit ő!!
2018. márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
Miért lenne lúzer? Egyszerűen az a helyzet hogy sehol nincsenek egyedül álló nők. Az összes foglalt vagy azt hazudja hogy foglalt. Amelyik meg nem,az is lepattint azonnal egy átlagos palit és vár tovább a dúsgazdag szupermanre.
2018. márc. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!