Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető olyan hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető olyan hogy egy férfi kedves, normális, jószívű, intelligens, humoros, jól el lehet beszélgetni vele, de mégsem találja a párját, mert a nőknek nem kell?

Figyelt kérdés
2017. szept. 12. 17:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Elképzelhető.
2017. szept. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Helló Én szia vagyok. Vagy mi.
2017. szept. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
33%
A fenti tulajdonsagok kozul egyik sem igazan fontos a noknek, igy persze.
2017. szept. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
Leírtad a kérdésben, miért nem kell.
2017. szept. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Sunshinedoll ***** válasza:
58%
Elképzelhető, ha nem magabiztos, és 40 percig vívódik, míg odaköszön egy nőnek :D
2017. szept. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Sunshinedoll ***** válasza:
92%

Adakozó kedvemben vagyok,úgyhgy kifejtem.

A nőt az első pillanatban kvára nem az érdekli, mennyire vagy vicces, mennyire vagy intelligns, hanem hogy magabiztos vagy-e vagy nem. Határozott kiállásod van-e, vagy nem.

Ismerek pasikat, akik imádnivalóak, okosak és rendesek, de vagy arra várnak, hogy a nő tegye meg a következő lépést, vagy nem tudják, hogy kell leszólítani egy nőt, és hogy kell megtartani az érdeklődését.

Aztán ismerek olyanokat, akik 5 perc után bárkit haza tudnak vinni :D A különbség a kettő között az a határozottság.

2017. szept. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%

A fentiek egy része rá, is vonatkozik.

Kedves? - Mikor hogy, vannak nálam jóval nagyobb tahók és bunkók is párkapcsolatban, de akit szeretek azzal tudok nagyon kedves is lenni.

Normális? - Továbbra sem tudom pontosan mit jelent ez a jelző valakire nézve. Vannak nálam kevésbé normálisnak tartott emberek is párkapcsolatban.

Jószívű? - Jah, tudok az is lenni. Vannak nálam jóval önzőbb emberek is párkapcsolatban.

Intelligens? - Merem remélni, hogy igen. Vannak nálam nagyobb fatuskók is párkapcsolatban.

Humoros? - Sötétebb, cinikusabb humorral és szóvicekkel jól elvagyok, hamar leütöm a magas labdákat. Vannak nálam sokkal sótlanabb emberek párkapcsolatban.

Jól el lehet beszélgetni vele? - Erre eddig nem volt panasz, a legtöbb témához hozzá tudok szólni még, ha nincs is belőle diplomám. Vannak nálam jóval szótlanabb emberek párkapcsolatban.

+1 Határozott/magabiztos/rámenős vagyok? - Talán néha túlzottan is. Vannak nálam jóval nagyobb fatökűek párkapcsolatban.


Szóval szerintem ezek összességében nem számítanak párkeresés szempontjából épp úgy ahogy egy jó öltönytől sem leszel jobb borszakértő vagy ügyvéd pl.

2017. szept. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Meg való igaz, hogy ezek mellett van egy kazal egyéb, negatív tulajdonságom, de kinek nincs? :p
2017. szept. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%

"Aztán ismerek olyanokat, akik 5 perc után bárkit haza tudnak vinni :D"


Ez mondjuk inkább azt a bárkit minősíti ;)

2017. szept. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%

"Aztán ismerek olyanokat, akik 5 perc után bárkit haza tudnak vinni :D"

Van egy taxis ismerősöm, az még hamarabb is hazavisz bárkit és még pénzt is kap érte.

2017. szept. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!