Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka annak hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak hogy ha egy férfi néz ki egy nőt akkor az általában foglalt de ha egy nő néz ki egy férfit akkor az legtöbbször szingli, lehet mégis férfi több lett van és hazudik a statisztika?

Figyelt kérdés
2018. márc. 12. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jah, nyilván a te hülyeséged felülírja a statisztikát.

Egyébként velem mindig hamarabb kezdtek ki nők, ha kapcsolatban voltam, szal...

2018. márc. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem találok erre vonatkozó számokat, kérlek mutasd meg a statisztikát, ami az állításodat alátámasztja.
2018. márc. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

A nőknek alap hazugság hogy azt mondják foglaltak,mert ezzel könnyen lekoptatják a probálkozókat.

Egy nő meg soha nem kezdeményez és nem utasítják el ,szóval a második eset csak elvi..

2018. márc. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

>a statisztika


Egészen pontosan milyen statisztika?


Az nem statisztika, hogy neked ez a benyomásod.

2018. márc. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Támaszd alá az első mondatod helytállóságát.
2018. márc. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem pl mindig a foglalt pasik jöttek be, ezért vagyok szingli, mert nem akarok senki kapcsolatába belemászni.
2018. márc. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vagy csak a ferfiak hazudjak azt hogy szinglik.. Vagy a lanyok azt hogy kapcsolatban vannak.

Mindketto mogott ugye megtalalhato az ok.

2018. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!