Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért ilyen halálos bűn ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ilyen halálos bűn ha foglalt férfi/nő tetszik?

Figyelt kérdés

Olvastam jó pár kérdést ahol min. aljadéknak nevezték azt akinek foglalt férfi/nő tetszett.Ez a hozzá állás nem csak a válaszolók alacsony önbecsülésének a jele? Félnek hogy lecsapják a kezükről a párjukat. Én jártam olyan csajjal akinek naponta 10-en tettek ajánlatot de pont lesz.tam. Ő elmondta a bepróbálkozásokat, nevettünk az egészen aztán este úgyis velem bújt ágyba. Nem is haragudtam a rajongóira amíg normálisak meg tisztelettudók voltak mert úgysem értek célba.

Itt viszont mindenki úgy köpköd mintha szent lenne akinek sose tetszett meg más nője/pasija és sose flörtölt foglalt személlyel. Ezek nem lehet hogy tudat alatt csak félnek és önbizalom hiányosak csak? Hizen ha szeret a csajom és megbízok magamban akkor nem félek a hódolóitól se.Úgysincs esélyük.



2018. jan. 23. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Én nem "félek" a párom hódolóitól, egyszerűen csak egyféle fogyatékosságnak tartom, ha valaki nem tudja értelmezni, ha a kiszemeltje kapcsolatban van. Egyébként szórakoztat, nincs gond ezzel, csak ezután nem tudok értelmes emberként gondolni az illetőre.

(Nyilván a tetszés más, azt nem lehet irányítani, de attól, hogy valaki tetszik, még nem leszel a hódolója..)

2018. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a legtöbb embernek, köztük nekem is nem az volt a gond, hogy valakinek foglalt illető tetszik, hanem az, hogy miért nem lehet azt tiszteletben tartani, hogy a másik kapcsolatban van, miért kell bepróbálkozni olyannál, akiről tudni, hogy párja van.
2018. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Ako a 2.hozzászólásomat leszavazta, az miért tette?
2018. jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Inkább annak alacsony az önbecsülése, aki beéri azzal, hogy szerető legyen.
2018. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

#3

Sokan szeretik ráerőltetni másokra, hogy "há' de sokakná' meg működik, me' sok embernek van szeretője, úgyhogy megéri ám próbálkozni", és aki szerint meg pofátlan dolog, az meg kussoljon :D

2018. jan. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt utálom, amikor itt írom, hogy párom van. Pont leszarja és a végén még ő haragszik, hogy megszakítom a beszélgetést.
2018. jan. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert én is sokszor tapasztaltam azt, hogy nem tisztelik a dolgot. Pl. egyik nőismerősöm folyton arról panaszkodott, hogy neki SAJNOS VÉLETLENÜL mindig foglalt férfiak tetszenek meg. Aha, aztán láttam, hogy véletlenül flörtölgetett velük, nekem meg magyarázkodott, hogy hát a férfi flörtölt vele. Utána leste facebookon, stb. a jeleit, hogy áá biztosan nem is olyan jó az a kapcsolat, ilyen kárörvendően. Aztán elkezdte azt beképzelni, hogy az én barátomnak is tetszik. Kérdés? :D
2018. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj. Nekem is tetszett, nős férfi is, családos férfi is... A baj azzal van, hogy egyes ringyók nem bírnak a valagukon elmaradni és ha lekoptatod őket férfiként, bunkó fhasz vagy, ha meg nem, a kapcsolatod megy rá, mert ki viseli azt el, hogy valaki annyira töketlen, hogy nem állítja le az ilyen kiscsajokat.

Az, hogy valaki tetszik neked, nem vonja maga után azt, hogy gerinctelen tetű módjára bepróbálkozz nála. Tudd, hol a helyed. Attól még el lehet ismerni a szépet, a jóképűt, az értékeset stb...

2018. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!