Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban egy férfinek lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban egy férfinek lehet bármilyen és bármennyi jó tulajdonsága ha magabiztosság határozottság jó külső és jó egzisztencia hiányzik akkor nem nagyon lesz barátnője?

Figyelt kérdés
2018. márc. 12. 15:38
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Gyengédebbek kedvéért


Jó tulajdonságok listája (nincs betűrendben!)


kalandkedvelő

barátságos

kulturált

megbízható

diszkrét

igazságos

független

optimista

intelligens

lelkes

karizmatikus

segítőkész

felelősségteljes

cél-orientált

gazdag fantáziájú

hűséges

okos

bizakodó

lelkiismeretes

figyelmes

pártatlan

kitartó

humoros

pontos

kellemes modorú

kötelességtudó

bátorító

alázatos

kedves

ötletes

engedelmes

odaadó

melegszívű

eltökélt

türelmes

ambiciózus

együttműködő

tapintatos

igényes

vidám

meggyőző

kíváncsi

jól informált

tanult

szerető

nyugodt

érzékeny

megnyugtató

szerény

békés

romantikus

nyitott

intuitív

érett

gyakorlatias

gondoskodó

tanul a hibáiból

álmodozó

belátó

játékos

beszédes

élénk

bolondos

szorgalmas

megbocsátó

rugalmas

laza

tréfás

nagylelkű

vendégszerető

őszinte

szerencsés

ragaszkodó

racionális

leleményes

titokzatos

hazafias

körültekintő

csöndes

tehetséges

takarékos

toleráns

szellemes

2018. márc. 12. 16:24
 12/25 anonim ***** válasza:
Ezzel a listával saját magadnak mondasz ellent, tekintve, hogy szerepelnek benne olyan dolgok, amikkel a kérdés alapján nem rendelkezel.
2018. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
12. Pl?
2018. márc. 12. 16:38
 14/25 anonim ***** válasza:
88%

Céltudatos / ambiciózus vagy, de nem vagy magabiztos meg határozott? Ezek kéz a kézben járnak, gyakorlatilag szinonímák.

Ha meg valóban olyan tehetséges, okos, szorgalmas, céltudatos, szerencsés (ez wtf?) vagy, akkor kéne hogy legyen valami normális egzisztencia. Csupa ellentmondás.

2018. márc. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha az általad felsorolt tulajdonságok fele igaz lenne rád, nem lennének ilyen gondjaid, mint amire a kérdésedben hivatkozol. Inkább egy kis önkritika, önismeret kéne ide.
2018. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Senkit se erdekelnek ezek ha nincs batorsagot hatarozottan megszolitani valakit es kezdemenyezni.
2018. márc. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de magabiztosság és határozottság nélkül a listádon felsorolt tulajdonságok többsége nem létezik. Kalandkedvelő, rettenthetetlen, sármos, karizmatikus stb ezek mind egy határozott és magabiztos férfi ismérvei.

Az igazság az, hogy nincs túl sok jó tulajdonságod, ha ezek nálad mind hiányoznak.

2018. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

#8:

>Írtam egy választ és lepontozott a sok ruppótlan,ez a baj,ha szembesülnek valamivel nem elgondolkodnak ahogy én is,hanem támadnak.


Vagy például rosszul gondolkodsz és butaságokat írsz. Gondoltál erre a lehetőségre?

2018. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Én tudok meg kettőt:

-magas

-nem dohanyzik


És ezzel egyebkent en fel is soroltam az összes pozitívumot magamban. A többi tulajdonságom csupa olyan (negatív), ami a nők döntő többségénél már egyenként is kizáró tényező...

Nade ennyit rólam, nekem már mindegy...

2018. márc. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Na lássuk:


kalandkedvelő –ez nekem tetszene, de ha randizunk, hogy mutatod meg határozottság nélkül? Hogy mondod meg, hogy csináljunk ezt vagy menjünk ide, mert az izgi, ha nincs benned annyi határozottság sem, hogy bedobj egy ötletet? A legtöbb pasiKA ezt játssza velem mindig, elhív randira, de a programot találjam ki én, mert ő nem tudja, neki mindeg, és nem akarja, hogy olyat csináljunk, amit nem akarok, ezért szabad kezet kapok... Fantasztikus. A kalandvágyban ott a kockázatvállalás, a kockázatvállaláshoz kell magabiztosság.


barátságos –alap emberi tulajdonság, akiben nincs meg, azzal nem megyek randira


kulturált –elvárom, mit kezdjek egy bunkó paraszttal, aki böfög, fingik és Mozartot szar régi zenének hívja?


megbízható –egy felnőtt ember ilyen. És sajnos a férfiak nagy része ezen elbukik ennek ellenére. Viszont ha valaki megbízható, az a kapcsolatban mutatkozik meg... Odáig el kellene jutni. Az meg csak úgy megy, ha az illető kellemes társaság az első randin is és nem szerencsétlenkedi szét.


diszkrét –ez is alap tkp. Meg mihez kell diszkréció ismerkedéskor? Annyira meg nem tahó szerintem a legtöbb ember, hogy szétkürtölje a magánéleted... Ez is a 0, nem a +1.


igazságos –vagyis? Veszünk perecet és a felénél felezi el?:D Oh.


független –kellene határozottság hozzá és önbizalom, különben mindig az én fenekem fogja nyalni... A kérdésed alapján te minden vagy, csak nem független: függsz a véleményektől és nem tudod magad eldönteni, hogy mi a jó és mi kell.


optimista –jobban csípem a realistákat, de nem sokat mond ez a szó sem nekem. Aki optimista, az bízik magában és abban, hogy amit mond és tesz, az jó. Ergo határozott és magabiztos.


intelligens –pozitív, talán az első, ami önmagában is megállja a helyét.


lelkes –ez meg a második.


karizmatikus –aki nem magabiztos és nem határozott, az soha a büdös életben nem lesz karizmatikus...


segítőkész –majd kapcsolatban hasznát veszem, addig jussunk el. Amúgy ez nem mindig pozitív, ha valaki mindenkinek mindenben segíteni akar és mindenre ugrik egyből, az inkább idegesítő és túlbuzgó.


felelősségteljes –a felnőttek már csak ilyenek.


cél-orientált –azok általában határozottak, különben bäszhatják a céljaikat. Amúgy ez nem mindig pozitív tulajdonság.


gazdag fantáziájú –képzelem... Ott fekszünk az ágyban és még hozzám érni sem mer, annyira tart attól, hogy amit csinál, az nekem nem fog tetszeni és kinevetem

... A fantáziához kell merészség, hahó! Ahhoz meg kell önbizalom.


hűséges –még jó, mással le sem állnék.


okos –miben és mennyire? Ha a másik értelemben használjuk, akkor meg ld.: intelligens


bizakodó –magában is bizakodhatna


lelkiismeretes –ez is olyan, mint a segítőkész. Ha túlzásba viszi az ember, soha nem lesz belőle semmi, mindig mások seggét fogja nyalni.


figyelmes –ugyanaz, mint a lelkiismeretesnél. Akkor pozitív, ha közben magára is figyel. Amúgy meg alap.


pártatlan –politikailag oké, amúgy meg ezt hívom ízetlennek vagy langyinak. Foglaljon állást, akár az én nézeteimmel szemben is. Tartson bizonyos értékeket magáénak, merjen érvelni mellette. A nemtom meg a nekemmindegy, meg a mindenjó unalmas és egyéniségtelen.


kitartó –ez pozitív, de nem kell ehhez is határozottság és önbizalom? Miért tartanál ki valami mellett, ha nem hinnél benne, hogy elérsz valamit? És hogy tartanál ki valami mellett, ha nem lennél határozott? Amint el akarnának tőle tántorítani, "okay", és ennyi a kitartás?


humoros –ahhoz is kell magabiztosság. Legalábbis a humor nálam ott kezdődik, hogy én is nevetek, de ehhez kell irónia és önirónia. Aki fél attól, hogy megbánt vagy nem bízik magában, hogy tud poénosat mondani, az nem lesz humoros.


pontos –a felnőttek már csak ilyenek, különben nem lenne munkehelye a többségnek. És jogosítványa sem.


kellemes modorú –ezt a barátságosnál és a kulturáltnál ellőtted már.


kötelességtudó –ezt meg a felelősségteljesnél és a megbízhatónál


bátorító –előbb legyen ő is bátor...


alázatos –ez minden, csak nem pozitív.


kedves –alap


ötletes –vagyis gazdag fantáziájú és kreatív. Alap, különben nem is tudnánk beszélgetni. De jó, legyen ez a harmadik különálló jó tulajdonsága... Mondjuk nem tudom, hogy lehet egy ötletet bedobni vagy megvalósítani önbizalom és határozottság nélkül...


engedelmes –az anyjának és a törvénynek. Én ne tudjak neki parancsolni, mert abból nem lesz semmi jó. Velem csak pendüljön egy húron, akkor nem kell engedelmeskednie, mert van magának való agya, hogy belássa, mi a jó és nagy baromságot magától sem csinál.


odaadó –kapcsolatban meglátjuk. Ha túlságosan az, akkor sęggnyaló viszont. Vegye figyelembe magát is, nem leszek az úrnője, nem akarok az lenni


melegszívű –alap... Mit kezdjek egy rideg emberrel?


eltökélt –magabiztosság és határozottság nélkül? Kétlem.


türelmes –oké...? Mennyire és miben? Nem mindig jó ez sem. Amikor jó, akkor meg alap.


ambiciózus –magabiztosság, határo... Áh, fhszomat már, ezerszer leírtam.


együttműködő –egy párkapcsolatra alkalmas felnőtt már csak ilyen.


tapintatos –ld.: diszkrét és kedves


igényes –na végre egy önálló jó tulajdonság megint.


vidám –ez a belépő randira.


meggyőző –határozottság és önbizalom nélkül képzelem, mennyire.


kíváncsi –különben okos sem lehetne. Oké.


jólinformált –azaz okos és intelligens együtt.


tanult –azaz okos.:D


szerető –szoktak ilyenek lenni a kapcsolatra alkalmas emberek...


nyugodt –most lelkes vagy nyugodt?


érzékeny –olyan nebántsvirág stílusban, vagy olyan szentimentális nyálgép stílusban? Vagy csak a fényre és a laktózra?


megnyugtató –hát ha nem magabiztos és határozott, nekem minden lesz, csak nem megnyugtató.


szerény –ennyi jó tulajdonság után?:D


békés –vagyis nyugodt.


romantikus –négyszemközt legyen az és néha, különben elveszik a varázsa.


nyitott –vagyis kíváncsi és jól informált.


intuitív –ez egy tulajdonság. Egy semleges tulajdonság.


érett –a felnőttek már csak ilyenek. Legalábbis azok, akikkel valaha randira mennék.


gyakorlatias –most akkor ötletes vagy gyakorlatias?


gondoskodó –valami hasonló volt már. Majd a gyerekéről gondoskodik, mi most az első randinál sem tartunk.


tanul a hibáiból –tanuljon és vegye észre, hogy határozottabbnak és magabiztosabbnak kellene lennie.


álmodozó –negatív, nekem legalábbis.


belátó –vagyis alázatos és tanul a hibáiból és mellé pártatlan...:'D


játékos –mint egy kölyökkutya, gondolom. A többi játékhoz kell önbizalom is.


beszédes –ha normális dolgokról beszél, akkor jó. Gondolom, ha tanult, okos meg intelligens, akkor igen. Ez jó egy randin, de ettől még nem lesz meg a kémia. A barátaimmal is jókat beszélgetek, értelmes dolgokról, mégsem leszek szerelmes.


élénk –most nyugodt vagy élénk?


bolondos –ehhez is kellene önbizalom.


szorgalmas –tehát lelkiismeretes és lelkes.


megbocsátó –ok... Kinek és mikor? Ha mindenkinek, akkor segget nyal, már megint. Vagy még mindig.


rugalmas –jó.


laza –vagyis rugalmas.


tréfás –vagyis humoros és játékos...


nagylelkű –vagyis igazságos, melegszívű és odaadó.


vendégszerető –drágám, vendégeket akkor várunk, ha összejöttünk, nem az első randin, ahol illene jó benyomást kelteni.:'D Amúgy utálom a vendégeket. Összejárják a lakásod és megeszik az ételed, miközben idióta kérdésekkel nyaggatnak.


őszinte –alap.


szerencsés –mintha ez jellemvonás lenne...


ragaszkodó –tudjon leszállni a döglött lóról, de amúgy alap, hogy ragaszkodsz ahhoz, akit/amit szeretsz.


racionális –most akkor álmodozó és intuitív vagy racionális?


leleményes –vagyis ötletes és dús fantáziájú. De ehhez is kell önbizalom.



titokzatos –ja, látom.


hazafias –és ez a kapcsolat szempontjából hol lesz érdekes? :D Március 15-én és október 23-án ünnepi szex lesz vagy mi?


körültekintő –a felnőttek már csak ilyenek, az önálló ember megtanulja, hogy ha nem figyel, rá fog bäszni. Legyen az gondatlanság vagy koszos ruha. Ha meg velem körültekintő, akkor udvariasnak és figyelmesnek hívjuk.


csöndes –beszédes vagy csöndes akkor végülis?


tehetséges –adottság. Valaki vagy az, vagy nem, mint a szerencse. Sokszor egy szorgalmas többre viszi, mint egy tehetséges, de mint tudjuk, te az is vagy.


takarékos –egy felnőttől elvárnám. Feltéve, ha nem lesz belőle szarrágó emiatt.


toleráns –vagyis türelmes és barátságos


szellemes –vagyis humoros és tréfás.


Figyelj, te idebäsztál nekünk egy fogalomlistát, amit úgy néztél végig, hogy nem is értelmeztél. Én többet foglalkoztam ezzel a szarral és a te ostoba kérdéseddel, mint amennyit te valaha foglalkoztál azzal, hogy összekapd magad és normális legyél. Okos és intelligens elvből nem lehetsz, mert akkor átnézted volna és nem kérdezel phaszságot. Körültekintő sem vagy, mert akkor kihúztad volna a felét. Sok közülük ellentétes minőség, kizárja egymást. Ha meg nem zárja ki egymást, egy embert alapvetően jellemez: pl valaki néha racionalista, néha intuitív. Ha valaki vagy ez vagy az, az karaktervonás, ha valaki néha ez, néha az, az dönti el, hogy jó vagy rossz-e ez a tulajdonság, hogy mikor ez és mikor az. Igényes sem vagy, különben kijavítottad volna az írásjeleket. Felelősségteljes kétlem, hogy lennél, különben nem mutogatnál most is másra, hanem belátnád, hogy vannak dolgok, amiken csiszolnod kell.


Hozod azt, amit egy basic felnőttnek hoznia kell, de ettől még senki sem esik hasra. Sőt, szerintem azt sem, ugyanis a téged elvileg jellemző tulajdonságokat el sem olvastad...


Szánalmas vagy.

2018. márc. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!