Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, van köztetek olyan, akinek úgy lett kapcsolata, hogy leszólított egy idegen, de szimpatikus nőt az utcán?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül az utcán - bárhol, ahol sok ember megfordul. Ha akár csak 1 randi lett a dologból, az is érdekel. A legtöbb nő ezt tolakodónak és terhesnek tartja, de biztos vannak azért sikersztorik is. Azt is leírhatjátok, ha egy nő szólított le titeket ismerkedési szándékkal(erre talán még kevesebb példa van, de kiindulva abból, hogy egyre talpraesettebbek, határozottabbak a nők, akár ilyen is lehetséges).


Van köztetek ilyen férfi, akinek a vakmerősége párkapcsolatot eredményezett?



2017. okt. 16. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

jelen.


Lényegesen egyszerűbb mint neten ahol egy nő átlagban napi 80 új üzenetet kap.


Élőben már sokkal kevesebben mernek próbálkozni.

2017. okt. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Konkrétan az "utcán" utcán nem.


De egyszer a plázában egy ruha boltban (Takko) igen. (Másfél éves kapcsolat).

Ja és egyszer dugtam egy lánnyal, akit meg a trolibuszon szólítottam le.


Szóval érdemes ismerkedni KÖZTERÜLETEN, de nem konkrétan utcán. Tömegközlekedésen, plázában, élelmiszerboltban, ruhaboltban, ilyesmi helyeken. Csak nem kell nagyon nyomulósnak lenni. (PSZT: MÁSHOGY KELL ISMERKEDNI NAPPAL, MINT ÉJSZAKA EGY SZÓRAKOZÓHELYEN. Akár ugyanazzal a csajjal is.)

2017. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én egyszer a 23-as buszon kértem el tel számot. Megadta, de kiderült, hogy mellélőttünk, mert ő akkor volt 27 én 19...


de izgalmas volt :D

2017. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Közterület, de nem leszólítottam, hanem sikeresen fellöktem.
2017. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem szólítottak le utcán többször és tömegközlekedésen is. Volt, aki nagyon szimpatikus volt, így belementem egy találkozóba, ami kellemes volt (kirándulás), de nem lett folytatás.
2017. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hat az én tapasztalatom az, hogy totélisan citrombaharapott szánakozó arcokat látok utcán, és szinte felháborodnak ha leszólítod őket, hogy nemigaz h a boltba nem mehetek le venni pár dolgot a nélkül hogy megtalálna 2-3 pasi....

pedig nem vagyok egy gnóm...sőt.

perszeélőbeni ismerkedéskor mivan ha van pasija stb...az tök tré helyzet nem?!

vagy érvényes a mondás h csak az a nő foglalt akin fekszenek?

2017. okt. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Engem mikor szólít már le valaki az utcán?
2017. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kapcsolat nem, de pár együtt bulizás meg dugás igen.
2017. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Meglepő válaszokat adtatok, azon meg még inkább meglepődtem, hogy vannak, akik direkt arra buzdítják a férfitársaikat, hogy próbálkozzanak ezzel, mert siker koronázhatja a dolgot...
2017. okt. 16. 21:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyenből néhány randim, de kapcsolatom nem. A semmiből indulva nagyon nehéz akkora érzelmi felindulást generálni egy nőben, hogy kapcsolatot akarjon. Sokkal könnyebb olyannal, akivel van valami közös ismerősi kör.
2017. okt. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!