Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen esetek számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen esetek számotokra kínosak?

Figyelt kérdés
Beszélgettünk egy fiúval (messengeren) de csak suliról. Kérdezte, milyen lett a zh-m, aztán visszakérdeztem én is az övére, mire azt leírva még hozzátette: "amúgy remélem, jól telt a hétvégéd". Ebből azt hittem, beszélgetni akar, szóval leírtam, hogy "nem annyira, dolgoztam, de azért remélem, a tied jó volt". És ennyi. Vártam a válaszát, de nem írt. Az üzit tuti látta, meģ már azóta volt is fent online, szóval nem az van, hogy nem tudott írni, csak nem akarta tovább folytatni a beszélgetést. Ezt olyan kínosnak érzem. Volt már ilyen veletek? Ugye rosszul esett?

2018. márc. 13. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, kb napi szinten előfordul. Nem kell felizgatni magad rajta, meg lehet szokni, tényleg semmiségnek látom már, a sokadik után. :D vannak ilyen emberek, ennyi. Majd ír, ha akar (ha nem, akkor meg nem), te meg döntsd el, hogy érdekel-e még ezután.

23/N

2018. márc. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

Meg kell tanulni cringe nélkül élni.

Régen én is sokat rugóztam ilyeneken, még élőben is, a bizonyos "kínos" beszélgetés/esemény után még napokig azon kattogott az agyam, meg kínosan érteztem magam.

Most meg már nagy ívben leszarok mindent :D

Meg kell tanulnod leküzdeni ezt, csak megkeseríti az életed.

Ha nem ír vissza, akkor nem ír vissza. Lehet ezer oka, le van szarva. Majd ha akar, ír.

2018. márc. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, látott, vagy tapasztalt olyan valamit, amiért azt hitte, falba ütközik.

Inkább a könnyebb út felé hajlott, két gombnyomás, ott a következő lány. :(

2018. márc. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem. Én ugyanis nem *akarok* beszélgetni. Ha van miről és érzem, hogy jön, akkor szeretek, ha csak faggatózva, meg "mitírjakneki" módban megy, akkor inkább nem pazarlom az időm.


Nálam a szar beszélgetés=szar kapcsolat. Eddig bejött.

2018. márc. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!