Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Miért van az nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Miért van az nálatok (tisztelet a kivételnek) hogy a rendes pasik az esetek nagy százalékában, csak barát zónába kerülnek, vagy csak B tervnek jók?

Figyelt kérdés
Van nem egy ilyen barátom aki külsőre átlagos megjelenésű, nem páva, sportol, szóval kövérnek sem mondható, nem bunkó sőt inkább rendes mindekivel+ még ért is nem egy dologhoz.De csak ezt hallom tőlük,mikor a nő téma szóba kerül, hogy az adott csajnak bejön, de a csaj viszont inkább a pávát választja,(aki bunkó, DE NAGYON MENŐ) és őt meg mellék vágányra teszi, azzal a megjegyzéssel, hogy majd ha nem lesz ő, akkor majd esetleg........Lányok féltek a normál fiúktól? Vagy a renedesség elriasztó? :D

2017. okt. 30. 13:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Erre én is k-b-sz-tt-l szeretnék végre választ kapni.... -.-
2017. okt. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

talán azért választja a pávát, mert ő nem töketlenkedik hanem cselekszik, ha tudja, hogy bejön a csajnak :)


jól sejtem, hogy te leszólód a pávákat, de közben neked még annyi tököd sincs mint nekik? :D

inkább lépj és ne rinyálj :)

2017. okt. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Az én ilyen fiú ismerőseim azon túl hogy rendesek általában töketlenek is. Több olyan fiú volt eddig aki "barát zónás" lett nálam ezért. Bár én nem hitegettem soha őket.

Lehet nem általános hogy ez a gond velük de én ezt tapasztaltam. A teszetoszaság nem vonzó.

2017. okt. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Kedves friendzoneolt fiúk! Az esetek 95%-ban az áll a háttérben, hogy ti a felszínes lányok után futtok (igen, egy kis aranyos, cuki kinézetű lány is lehet felszínes, nem kell ahhoz ribizliként kinéznie). A maradék 5% pedig amikor egyszerűen csak nincs meg a vonzalom a másik irányába.

23/N

2017. okt. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Régebben párszor már leírtam. Nem eresztem bő lére.

Azért mert aki úgy aposztrofálja magát, hogy a rendes pasi, a "jó fiú" aki mindig barátzónába kerül, az valójában a csajok szemében valami ilyesmi: félszeg, bátortalan, határozatlan, a csaj kedvéért a személyiségét feladó egyén, értsd, hogy nem áll ki a lánnyal szemben semmiben, mert azt gondolja, hogy imponál, ha mindenben egyetért és feltétel nélkül támogatja stb stb. Tehát túl simulékony, langyos, puha személyiség, legalábbis a lánnyal szemben. Ami viszont nem imponáló.


Férfias, határozott, figyelmes, humoros ember kell általában. Legalábbis a normális nőknek.


Ha 15-16 éves plázap/csákról van szó, akkor viszont a fentiek korlátozottan érvényesek csak, ott a divat diktál, ha Gucci kabátos srác a menő akkor ha fejreállsz se lesz semmi, amíg Armani-ban nyomod. Kb ennyi.

2017. okt. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3%
mert a rosszfiúk után folyattok nyálat, de a jófiúk maradnak csak. így összejöttök velük, de persze fejben mindig máshol lesztek.
2017. okt. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem hiszek senkinek, aki "rendesként" reklámozza magát.
2017. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert nem logika szerint valasztanak part, hanem az osztoneik szerint.
2017. okt. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

A képeken szereplő rendes pasikról van szó, akkor ők még csak B tervnek sem jók, csak sokan nem akarják őket megbántani:

[link]

[link]


Egyébként én egy rendes férfival vagyok együtt, de ő valóban az. Randiztam már ÚGYNEVEZETT rendes pasival is...Abból állt a randi, hogy ő bizonygatta, hogy ő nem olyan, mint a többiek (mert mindenki más sz**, hát nyilván...), de amikor nem akartam tőle pettinget, akkor elkezdett rinyálni, és jött az a fegyver, hogy soha senkivel nem lesz olyan jó nekem, mint vele lenne, és hogy oké, elenged, hogy találjak más srácot, de ne menjek hozzá sírni, miután megcsalt. :"D

Na, mondani sem kell, hogy ezzel a taggal meg is szakítottam a kapcsolatot, bár az sem volt sétagalopp.


22/N

2017. okt. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%

"Nem hiszek senkinek, aki "rendesként" reklámozza magát."


Pontosan. Két olyan barátom is volt, aki csendes, rendes srácként mutatkozott be. Aztán jöttek a lelki zsarolások.

2017. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!