Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most miért ilyen? Ha egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért ilyen? Ha egyszer annyira jó pasinak tartott most miért nem kellek?

Figyelt kérdés
Volt egy csaj, neten ismerkedtünk meg de egy egyetemre járunk. Beszélgettünk sokat, jó humora volt bár kicsit már "sok" volt nekem. Folyton írt, ha nem írtam vissza számonkért nekem meg ez nagyon fárasztó. De egyébként jó csaj. Aztán egy ideig nem írtam mert volt valami egy másik lánnyal (ő régebb óta tetszett és iránta érzelmeim is voltak de sajnos nem lett semmi végül a dologból) emiatt neki kevesebbet vagy nem igazán írtam. De ez kb ilyen két hetes időszak volt. Aztán újra gondoltam és elkezdtem közeledni felé de már elég flegma volt, majd hiába akartam normális lenni csak játszotta az agyát és végülis hát "elváltunk". Azóta is gondolkodok, hogy lehet ilyen egoista valaki, csak mert olyanokat írt rám meg mondott, hogy "ha lenne tetkód tökéletes lennél" meg hát láttam rajta, hogy igencsak bejövök neki, ahogy általában a lányoknak. Jól el is voltunk (ha nem lett volna overly attached) és lehet egy ideig nem írtam annyira de utána ott lett volna a lehetősége még egyszer, hogy összejöjjön neki a "tökéletes pali". Azóta is ha látom köszönök neki direkt de ő csak flegmán válaszol meg néha röhögcsél a barátnőjével RAJTAM!!! mintha még én lettem volna kikosarazva vagy mittudomén pedig igazából ő cseszte el a hülye viselkedésével. Nyilván nem kéne már ilyen csaj ilyen viselkedéssel de szőke szép arca van és nagyon nagy melle, szóval egy kölcsönös "jó viszony" mindkettőnknek a hasznára válhatott volna, ilyenkor elgondolkodom azért, hogy kár :D

2018. márc. 14. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nem jött össze a főnyeremény csajjal, ezért újra elővetted talonból a másikat, mire őt már nem érdekelted, és most te vagy felháborodva? Nagyon gyerek vagy még.
2018. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az írásod alapján nem sokat veszített veled.

Egyébként miért gondolod, hogy ugy rángatod elő, ahogy neked jólesik?

2018. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

ahogy kiveszem a csaj szét shit tesztelt amit elbuktál.

lefordítva,adtad a vagány gyereket aki választó,a csaj erre letesztelt hogy tényleg vagány gyerek vagy-e és elbuktál.

2018. márc. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kellettel volna neki a akkor meg neked nem kellett. Akkor most már ne sírjon a szád, neked csak azért kéne mert a másik lánnyal nem sikerült. Jól teszi hogy már nem fut utánad, én sem futnek olyan után aki lesz*r, utána meg kellenek neki mert másnál nincs sikere. Mi az hogy nagy a melle meg jócsaj, látom te is csak a testet látod a lanyokban és most kiakarnad öt használni.
2018. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért? Bejöttem neki meg ő is nekem, mi lenne ebben a kihasználás?
2018. márc. 14. 21:11
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az benne a kihasználás, hogy ez ilyen ló nincs szamár is jó helyzet.
2018. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az írásod alapján egy 16 éves fuckboynak tűnsz, nem felnőtt férfinak.
2018. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Töléletes minta példa vagy arra , hogy miért bélyegzik meg a nők a pasikat... Olvasd végig mit írtál és értelmezd kire jellemző az "Egoista" szó. Ha sikerült és megértetted akkor tapsold meg magad.
2018. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak a testét tartod vonzónak, a belső tulajdonságairól nem nyilatkoztál pozitívan. Elkezdted hanyagolni, ő vette a lapot és lezárta magában. Lehetsz te külsőleg jó pasi, ha ennyit tudsz és többet nem.

Áruld már el, ha összejött volna a másik lánnyal, érdekelne még? Ugye hogy nem? Ő meg lehet párkapcsolatban gondolkodott volna, de nem akar a kapcád lenni, ejnye de egoista.....A hozzád hasonló pasik miatt alakul ki negatív vélemény a férfiakról.

2018. márc. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szánalmas vagy... Gondolod, te vagy a világ közepe, azt majd rád vár a csaj?...

Hát ez nem jött be. Nőként ha ejtem a B tervet, mert összejön az A, aztán mégis beüt a ba$zdmeg, nekem nem lenne pofám újra előhalászni a B-t, hogy na mostmár jó lennél te is...

2018. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!