Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon végre egyszer őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon végre egyszer őszinte csajt találtam, valóban helyesnek tart/tartott?

Figyelt kérdés
Pár hónapja facebook-on ráírtam pár csajra, mert már belefáradtam, hogy a személyes próbálkozásoknál a lányok lekoptattak a van barátom szöveggel, egy csaj meg le is rondázott, igaz egy buta, kényes pitsa volt, de attól még őszinte legalább, bár nagyon fájt és emiatt is hagytam abba a csajozást élőben, így mentem át netre, ott sem jöttek nagyon jó eredmények, a lányok nagy része még képet sem látott rólam de vagy nem válaszolt vagy letiltott, aki látott képet azok közül is összesn csak egy kevés mondta, hogy helyes vagyok a többiek vagy nem íratk semmit vagy eltűntek egy életre. Aztán maradt egy lány, aki jellemre is normálsina ktűnt, így végül találkoztam vele személyesen is, egy kicsit félénknek tűnt, de végül egész jól elvoltunk, aztán megöleltem hátulról meg megpusziltam a nyakát, aztán nem sokkal utána elindultunk hazafelé és a csaj magától mondta, hogy találkozhatnánk máskor is, ez az első randim, hogy egy csaj magától mondja, hogy szeretne talizni máskor is így nagyon megörültem, kicsit meg is jött az önbizalam, másokdik randin már meg is mertem csókolni és hát aztán már pettingbe is átmentünk, bár én kezdeményeztem mindent, de ő hagyta és nem ellenkezett. Volt még egy utolsó talink, azotn is megtörténtek ezek ad olgok, de szexelni még nem akart, mert szűz és korainak tartja. Megértettem, aztán későb is akart volna talizni, de nekem sosem volt jó és ez így alakult egy jó pár hétig és most meg bejelenti hogy maradjunk csak barátok inkább, megtudta, hogy hazudtam egy nem túl fontos dologban és emiatt már másépp kezdett viselkedni, én azt hittem, hogy van másik fiúja vagy rondának tart és azér tnem akar talizni, de erre azt mondta, hogy nagyon helyes fiú vagyok és más oka van, választania kellett és nagyon nehéz volt neki, azt hiszem a szülei is benne lehetnek a dologban, de nagoyn homályos ez az egész nekem. Most úgy érzem, ogy egy semmi vagyok, újra semmi önbizalmam, egy ronda kis senkinek érzem magam, aki egy csajnak sem kell. Szóval tiszta káosz az életem. Szeretném hinni, hogy találok újra lányt, aki helyesnek tart, de eddig is csak lerondáztak vagy elutasítottak a csajok és már nem is vagyok biztos benne, hogy ez a lány is őszinteén gondolta azt, hogy helyes vagyok. Egyébként itt is kérdeztem már, hogy ronda vagyok-e, de rájöttem, hogy többnyire azért mondják, hogy helyes vagy átlagos vagyok, hogy ne bántsanak meg és önbizalmat próbáljanak belém önteni, ezért is nehéz olyat találni, aki őszintén helyesnek tart, talán nem is létezik, talán sosem fogok egy lánynak sem tetszeni. :/
2013. febr. 17. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:

A második talin pettingeltetek a csajjal, ez azért elég "jó" eredmény, ne keseredj el.


"hazudtam egy nem túl fontos dologban"


És akkor majd pont fontosakban leszel őszinte? - gondolhatja ő.

2013. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Sok eves tapasztalatom a kovetkezo. Ha a pasik talalnak egy csajszit aki megtetszik nekik es nem utasitja oket egybol vissza. Turbo modban rahajtanak. Abba nem gondoltal bele hogy nem is a fullentes volt a baj hanem megijedt?Vagy irtad hogy meg szuz es megijedt a pettingtol?Nem nyomultal ra egy nagyon kicsit?Nezz magadba!Nemcsak szexet akartal?Hogy a kerdesre is valaszoljak szerintem szimpatikus voltal es nem akart megbantani. Magyaran kaptal tole egy eselyt.Ne haragudj a szokimondasert. Nem akartam lerombolni az onbizalmad!24N
2013. márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!