Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn érdemes kiírni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn érdemes kiírni a saját preferenciákat a másikra, vagy az eltántoríthatja azt, akire nem pontosan illik a leírás?

Figyelt kérdés

Pl nekem inkább jobban tetszenek külsőre a sötét hajú emberek. Egyszerűen az a haj jobban tetszik. De nem akarom, hogy ez eltántorítson szőkéket, vöröseket, csak mert ők nem barnák vagy feketék. Ugyanígy magasság, végzettség, kor is lehet a témában, stb.


Pl te látnád hogy nem felelsz meg valamiben a másik preferenciáinak az adatlapon vagy leírásban. Attól még ráírnál?


Ja és a lényeg, hogyha valaki nem felel meg, akkor nyilván az nem kizáró ok nálad, csak azt írtad le, hogy mi lenne a legjobb. Szóval így szól a kérdés.


2018. márc. 15. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak azt írnám le, amitől nem vagyok hajlandó eltekintetni, pl dohányzás, életkor.
2018. márc. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sem írnék ki felületes phaszságokat, amik ez az "álmodik a nyomor" kategória. Azt tudom, hogy egy felelőtlen vagy műveletlen emberrel nem tudnék élni, ahogy azt is, hogy egy egy fejjel alacsonyabbhoz nem tudnék vonzódni. (Mondjuk ezt így direkt nem írom ki, csak érzékeltetem, hogy milyen vagyok és azt írom, hogy hozzám passzolót keresek.) De most azt miért írnám ki, hogy "a szőkéket leresem", ha láttam már szexi barnát is, ergo tudnék ahhoz is vonzódni? Sőt, az eddigi párjaim mind barna meg feketehajúak voltak, mert így jött ki a lépés.


Azt írd ki, amit képtelen lennél elviselni, vagy amire tényleg nagyon vágysz.


Sőt, mondok durvábbat, Tinderen én már azt is balra húzom, aki úgy vár el ilyen haj meg egyéb dolgokat, hogy megfelelek az elvárásainak. Múltkor egy srácnál láttam, hogy a minden nála a hosszú, barna hajzuhatag... Pontosan derékig érő oroszlánsörényem van, de annyira elment a kedvem attól, hogy lehet, hogy ha levágatnám vagy befesteném, egyáltalán nem lennék vonzó neki, meg akinek hosszabb és még dúsabb, akkor ő sokkal szebb a szemében nálam és a többi és a többi. Olyan kapcsolatban meg nem leszek, ahol amiatt szorongok, hogy ha egy külső tulajdonságom (haj, cici, szemek) nem lenne olyan, mint most, akkor vége lenne a vonzerőmnek a szemében... Tehát megy balra.

2018. márc. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt ird csak le, amitol semmikeppen sem akarsz elterni.
2018. márc. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!