Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy és másfél millió Ft...

Egy és másfél millió Ft között milyen autót érdemes venni akkor ha a kevés Km-t megy vele az ember, de elsődleges a biztonság és a megbízhatóság? Alább lent a leírás még

Figyelt kérdés
Kis méretű belehalós autók nem érdekelnek. Toyota Corolla, Passat 5.5, esetleg Volvo közül valami? Köszönöm a véleményeket és ha valaki hozzáírja miért vagy miért NEM ajánlja SAJÁT TAPASZTALAT tehát nem "azt hallottam" alapján azt külön megköszönöm! Renault Thalia és egyéb Suzuki papírkutyák sem érdekelnek mert "VAS" -hoz vagyok szokva amiben van anyag és tartós. Köszönöm!!

2017. ápr. 22. 15:00
 1/8 crudy ***** válasza:
Volvo hires a biztonsagrol
2017. ápr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
En biztossan valami Golfot vennek. 4-5
2017. ápr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a vw tourant 1.6 benzin 102 lovas motorral. Van benne hely, van benne vas rendesen. Lehet 10 légzsákkal kapni. Tiptopp családi autó.1.3 milla környékétől már jókat lehet kapni.
2017. ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Passat megbizható, tágas, biztonságos is. Az emlitett típusokhoz képest ezt a legolcsobb javítatni, a bontok tele vannak karosszériás cuccokkal...

A 1.9 pd motort ajánlanám hozzá, lehet kifogni jókat csak ritkák

2017. ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minel nagyobbat. Corolla szerintem kiesik, masik ket otleted jo lehet.
2017. ápr. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
2003-tól 1.6, vagy 1.8 Toyota Avensis
2017. ápr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Avensis jó választás, de az 1.8 as motort is csak éppen elégnek éreztem. 1.6-ot meg sem próbálnám inkább ahhoz a 2.0 kellene.

Másik nézőpontom a 2003-2004 es benzinesek jelenleg 780000-2.3 millióig mennek. Ha magamnak vásárolnék ilyen autót valószínűleg 1.7-2.3 M között nézegetném, mert így valószínűleg elkerülöd a széthajtott leélt példányokat.

igaz eddig összesen 3 autót vettem, de csak az utolsót nem bántam meg amit az árkategóriája felső 1/3-ából választottam.

2017. ápr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A te esetedben vállalnék be egy jó 5 hengeres, turbó-benzines Volvo S60/V70-et.
2017. ápr. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!