Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire vet vissza titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vet vissza titeket nőket egy kapcsolattól, hogy ha egy 25 éves (jelen esetben én) férfinak még nincsen jogosítványa?

Figyelt kérdés
De mondjuk minden másban szimpatikus. Mennyire tényező ez számotokra?
2018. márc. 15. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Semennyire. Én 22 vagyok, nincs jogsim, ez nekem soha nem volt szempont. Bár páromnak van jogsija, de utál vezetni és ha teheti, a tömegközlekedést választja inkább.
2018. márc. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy azért nincs, mert nem akar, vagy akar, de nem tudta eddig összehozni. De egyik sem fontos tényező.
2018. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

31 vagyok, és nincs jogsim!


Ja várj, nőm se! :D


Nem is lesz, mert nem szeretek autót vezetni! A motor meg nemsoká kész, de az meg úgyis inkább magányos dolog.

2018. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem releváns. Tényleg. Csak ne szégyenkezz miatta, mert ha ilyenek miatt kevesebbnek érzed magad, az ront a kisugárzásodon. Kezeld természetesen a dolgot. Ha azért nincs, mert nem akarsz, mondd meg nyugodtan. Ha azért, mert már 5x megbuktál, azt is nyugodtan megmondhatod (ismertem ilyen pasit, hihetetlenül aranyos volt, amikor előadta a bénázását:). Ha pedig szeretnél, de félsz tőle, akkor vágj bele ;)
2018. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semennyire. Nekem sincs. Ha kellene, lenne nekem is.
2018. márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem valami lúzerről van szó, akkor nem számít.
2018. márc. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vidéken élek, ahol nem jár 5 percenként tömegközlekedési eszköz, így számomra fontos a kocsi. Az biztos, hogy nálam hátránnyal indulna valaki ennyi idősen.
2018. márc. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem nem vet vissza, nem zavar elöző páromnak sem volt. Az viszont marhára tud bosszantani hogy ha egy pasi akinek nincs jogsija találkozni szeretne velem ès elvárja hogy èn utazzak hozzá mert nekem van kocsim neki nincs.
2018. márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Annyiban, hogy ha ilyen kérdéseket tesz fel, látszólag őt aggasztja és ez bizony ki fog hatni a kapcsolatunkra.


A jogsi tényét, meg a kocsiét őszintén leszarom. A belvárosban élek, randizni sem megyek sokkal messzebbre, nyaralni meg vonattal és repülővel szoktam menni, nincs relevanciája a kocsinak, amíg nem kell 2 gyereket fuvarozni.


Az viszont szánalmas, mikor egy felnőtt férfi nem képes belátni magától, hogy ez mennyire nem fontos és mennyire szánalmas már mindig ezt a kocsi-témát előhúzni. Arról nem is beszélve, hogy ha van is olyan, akinek ez önmagában kizáró ok, ki az a hülye, elmebeteg nyomorék állat barom, aki meg akar felelni egy ilyen nősténynek és szarul érzi magát, mert nem kell neki?


Röhej ez a kérdés.

Egy 25 éves felnőtt férfinek legyen már magához való esze és ne fújja fel ezt a szánalmas témát.

2018. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!