Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért könyörög sok férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért könyörög sok férfi a nőknek?

Figyelt kérdés
Csomószor tapasztaltam azt hogy férfiak könyörögnek a nőknek hogy legyenek velük párkapcsolatban. Légyszi tegyél kivételt úgy szeretném úgy tudnálak szeretni jöjjél velem össze és társai. Egyszerüen baromi szánalmas. Mi értelme ennek, azt hiszik ezzel eredményt érnek el?
2018. márc. 15. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Mert egy állat értelmi szintjén léteznek. Nem számít nekik más, csak hogy a szexuális vágyaik kielégülhessenek.
2018. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Mert számukra túl nagy úr a P..Ina.
2018. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Hát az biztos, hogy a "túlkínálat" nem tesz jót a férfi-női egyenlőségnek ebben a viszonylatban...
2018. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pár ember elfelejti, hogy egy kapcsolat nem jófejség kérdése és nem is csak az ő boldogságáról szól, akár az enyém árán is... Ilyen egyszerű.


Normális ember belátja, hogy ahhoz, hogy a dolgok működjenek, mindkét embernek jónak kell éreznie a kapcsolatot... És ha az egyik nincs így vele, az eleve szar lenne. Én nem tudtam soha sem haragudni, sem hisztizni, mikor visszautasítottak. Rosszulesett, hiszen nem kaptam meg, amire vágytam, de ha az illető nem tudott engem úgy elképzelni, ahogy én őt, akkor mellette sem kaptam volna meg azt, amire valójában vágytam. Ezek az emberek kapcsolatot akarnak, veled. Nem azt, hogy összejöjjetek és mindketten boldogok legyetek. Ez van.

2018. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!