Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire unalmasak, sablonosak a férfiak társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés
Felmentem egy ilyen oldalra és ez valami borzalmas ami ott megy semmi egyediség az összes sablon tízből kilenc férfi úgy indított hogy szimpatikus vagy, UNALMAS!! aztán szinte ismeretlenül elkezdtek bókolni...... Nagyon csinos vagy..... de mindegyik ezt írta. Komolyan ennyire sablonosak a mai férfiak Ez valami borzalom azonnal is töröltem magam
2018. márc. 16. 11:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%
Nyilván te próbáltad új mederbe terelni a beszélgetést.
2018. márc. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%
Azért az sem mindegy, hogy mennyire volt kitöltve a profilod, volt-e bármi nem sablonos bemutatkozásod, ami alapján "el lehetett indulni", a képeid elárultak-e többet a hajad meg a szemed színénél stb. Ezek hiányában jóval nehezebb frappánsan indítani (és elszórakoztatni őfelségét), mint személyesen, ahol jóval több kontextus van.
2018. márc. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
2. Akkor inkább ne is írjon..lúzerek
2018. márc. 16. 11:38
 4/33 anonim ***** válasza:
88%
Mert a nők aztán kib@sottul kreatívak. 10ből 9nek a bemutatkozó szövege egy Oravecz Coelho idézet vagy annyi, hogy szeret színházba járni és sportolni, majd a beszélgetés közben smilekat írogatnak és egy szavas válaszokat adnak. Ha meg nem kezdenek el bókolni kegyednek rögtön az első elküldött levéltől kezdődően akkor is meg vagy sértődve, hogy micsoda bunkók a férfiak.
2018. márc. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
4. Akkor kell bókolni amikor megfelelő a hely és idő...
2018. márc. 16. 11:45
 6/33 anonim ***** válasza:
97%

-azért, mert nem írsz magadról semmit

-azért mert egy átlagférfinak 100 kiküldött levélre jó ha 5 válasz érkezik, ezért ráállnak a copy-paste sablonüzenetek szórására

-azért mert te semmit se csinálsz, nem írnál rá, így nekik kell üzeneteket szórni, hátha a sok elhagyott, vagy kamuprofil, és "hercegnő" közt találnak valakit aki ismerkedne...

2018. márc. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
88%

Mégis hogy próbálkozzon? Nőként én nem sértődök meg, ha szimpatikusnak meg csinosnak tart valaki. Első találkozáskor ennél többet élőben se tud magából kihozni valaki, ha egy ismeretlennel randizik.

Amúgy mit vársz?

2018. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
7. Hogy mit várok....amit pl egy férfi irt nekem ott, teljesen más levél volt, mire elolvastam elröhögtem magam olyan egyedi jó stílusa volt....csak sajnos kiderült hogy felesége gyereke van. Pedig kép alapján nem az esetem de adtam volna esélyt neki simán
2018. márc. 16. 11:55
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyik fél sem veszi a fáradtságot, hogy érdekes beszélgetést alakítson ki, hanem csak a másiktól várja a szórakoztatást, akkor persze, hogy unalmas lesz. Ezért panaszkodnak a pasik, hogy a nők unalmasak, a nők pedig arra panaszkodnak, hogy a férfiak azok. Nos, mindkét félnek oda kéne tenni magát, és mondjuk 10 sablonos beszélgetés helyett egyszerre csak egy emberrel beszélgetni, de azzal az eggyel normálisan, kreatívan, bőbeszédűen.
2018. márc. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Általában valahogy el kell kezdeni a beszélgetéseket és nem mindenki tud valami kreatív szöveget kitalálni ami majd tetszik is a másiknak, de ez nem azt jelenti, hogy unalmas a másik személy. Talán nem pár mondat után kéne megítélni a másik embert.

Meg miért baj az, ha valaki azt írja, hogy szimpatikus vagy? Az mennyivel jobb ha azt írná, hogy nem tetszel, de unalomból azért rádírtam.

2018. márc. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!