Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kivel ismerkednétek közelebbrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel ismerkednétek közelebbről? Ki lehet hosszabb távon is megbízható, akivel rendes család is lehetünk?

Figyelt kérdés

Elváltam több éve, van gyermekem is. Kezd hiányozni egy társ. 2 férfi is érdeklődik irántam, de még csak beszélgetésig jutottunk. Nem szeretnék több vasat tartani a tűzben. Szerintetek kiben bízhatok jobban?

1.: elvált, egy gyermek, pár évvel fiatalabb nálam, komoly, szorgalmas, családcentrikus, de néha úgy érzem, hogy a mondandómban keresi a hibát, hátha hazudok, talán kicsit féltékeny, mert a felesége megcsalta. Keveset mosolyog, amitől nem tudom az igazi érzéseit.

2. gyermektelen, szorgalmas, családcentrikus,jószándékú, kissé félénk, zavarba tud jönni idegenek előtt, de később már megbátorodik, ha megismeri a másikat. A kapcsolatban nem ő lenne aki a nadrágot viselné, mert szerintem sokszor engedne a másik félnek.

Kivel ismerkednétek inkább?


2018. márc. 16. 22:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet kiszűrni, h megbízhassak a másikban, mivel már van egy gyermekem és sokat olvasni, h vki bántotta pl. az élettársa gyerekét. Emiatt is félek ismerkedni.
2018. márc. 16. 22:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Drágám! Értem, hogy félsz. Nem akartam tiszteletlen lenni, de már ne is haragudjál meg, hogy a búbánatból lehetne egy ilyen szövegből eldönteni, hogy kivel kezdj. Semmi érdemi info nincs arról, hogy mennyire megbízhatóak stb stb. Ismerkedj, tartsd őket versenyben és majd kiderül. Tudod tesztelni is: elhívod segíteni hülye időpontban, váratlan rácsörögsz este, hogy elromlott a neted stb stb. Akire inkább számíthatsz az lesz a jobb valószínűleg. Aki meg féltékeny azt hagyjad:)
2018. márc. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva a 2 es, mert igaz engem is megcsalt az exfeleségem, de attól még ezt nem vetítem ki senkire. Mindenki 100% bizalmat kap, és ez megy lejjebb, vagy marad ennyi, tőle függően :)
2018. márc. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 2-es választás lenne a jobb.
2018. márc. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!