Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Ti mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti mit tennétek, ha megtudnátok a kiszemelt pasiról, hogy "fél" a szextől?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy megismerkednétek egy szimpatikus pasival, akivel nagyon jól kijöttök, de kiderülne róla, hogy szűz, mert "fél" a szextől?


Ti inkább hagynátok, vagy segítenétek neki?


(Itt egy 20 éves srácra kell gondolni, így a kérdés is inkább a 18-24 közötti korosztálynak szól.)



2018. márc. 17. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem nőként is tudom a választ, mert én is ilyen félős vagyok. Nem sok jóra számítatsz, kivéve ha olyan nővel találozol akinek ez pont "tetszik" valamiért. De ez elég ritka, szóval ne mesélj róla senkinek. Én még mindig remélem, hogy a szerelem tényleg fel tudja ezt oldani.
2018. márc. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Az attól függ mennyire vagyok belehabarodva.
2018. márc. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Az mit takar hogy fél? Az aktustól, az előjátéktól, az érintéstől, nem áll fel neki? Vagy mire gondolsz?

30f

2018. márc. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%
Béla is azt mondta "fél" de ő nem a szextől az tuti hisz tapasztaltabb nàlam attol inkàbb én paràzok hogy béna vagyok leszek lennék .. ő inkàbb mert több vasat tart a tűzben.. és ez jobban fàj mintha béna lenne vmibe :(
2018. márc. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha tetszik, és el tudnám vele képzelni komolyabban, akkor segíteném feloldani a gátlásait. :D
2018. márc. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudnék mit tenni, nem vagyok pszichológus.
2018. márc. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, magától az aktustól fél, az érintés, előjáték és hasonlók nem okoznak neki gondot, de a péniszével kapcsolatban nagyon érzékeny.
2018. márc. 17. 13:07
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

#7


Nekem rövid a "fékem" (óvszert fel se tudnám venni) ezért félek magától az aktustól, illetve egyenlőre fájdalmas tapasztalatim vannak (igaz csak orális szex volt, vagy lett volna, ha nem fájt volna. Rendes szexualitásig el se jutottam). Régebben még más is aggasztott, de arról megtudtam, hogy rémeket látok.

2018. márc. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy talál erre valakit. Én a magam részéről nem foglalkoznék vele, nem vagyok tanító néni típus.
2018. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#8 Átérzem, nekem nagyon enyhe szűkületem van, tehát teljesen vissza tudom húzni a figymám, és elméletben az orvos szerint sem akadályoz semmiben, de azért kell némi extra odafigyelés, és emiatt félek eléggé.
2018. márc. 17. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!