Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Melyek azok a KÜLSŐ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyek azok a KÜLSŐ férfi tulajdonságok, amelyek miatt abszolút nem tudnátok vonzódni egy pasihoz?

Figyelt kérdés
Szokták mondani, hogy a pasiknak elég csak kicsivel szebbnek lenniük az ördögnél (jelentsen ez akármit) és van esélyük szinte bárkinél, ha elég magabiztosak, nagydumásak, intelligensek és humorosak. Na már most én csakis KÜLSŐ tulajdonságokra lennék kíváncsi, azokra melyek miatt egy szikrányi vonzalmat sem tudtok érezni egy pasi/fiú iránt. Saját magam inspirálta a kérdésemet, szóval pár válasz után - ha bárkit is érdekel - elárulhatom, hogy én milyen kaliberű vagyok. Ugyanis hozzám sem vonzódott egy csaj sem életem során pedig már 25 vagyok. Hasonló cipőben járó más pasik is nyugodtan válaszolhatnak nemcsak csajok. Köszi.

2018. márc. 17. 20:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%

"Szokták mondani, hogy a pasiknak elég csak kicsivel szebbnek lenniük az ördögnél"

Ez a mondás nagyjából 70 évvel ezelőttről jött ahol a fiatal férfipopuláció nagy része elesett a fronton és minden férfira 2-3 nő jutott a háború befejeztével.

2018. márc. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
85%

Nekem sosem voltak olyan külsőre vonatkozó kikötéseim, hogy szemszín, hajszín, magasság, stb legyen ilyen vagy olyan. Ha ránézek, tetszik vagy sem, ez az, ami befolyásol.

Ha valamit mondani kéne, akkor a kövér testalkat lenne talán, valamint a túlontúl vékony. Ezek nem vonzanak.

2018. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
80%
Nálam pl. az, ha macis testalkatú vagy kövér. Elsősorban a vékony férfiak jönnek be. De egyébként lehet valaki akármilyen jóképű meg ideál, hogyha csak a szexre megy vagy hülyének néz, akkor felejtős.
2018. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%
Testes, kopasz, rossz fogú, zsíros hajú, büdös.
2018. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
73%

A kölyökképűség.

Ha fél fejnél alacsonyabb nálam. Vagy ha egy fejjel magasabb nálam.

Ha akkora az orra mint a bazilika kilincs.

Ha egészségtelenül kövér. (mackós még bőven jó)

2018. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
68%
En ahogy oregszem,ugy tudom meglatni a pasikban a vonzo reszleteket. Szerintem tizen-huszoneves lanyoknal meg nagyon szamit a kulso es ahogy idosebb valaki,rajon h a jo kulso nem eleg ahhoz h egyutt elve jol ellegyen az adott illetovel. Es ez nem azert van mert lejjebb kellene adni az igenyeket,hanem inkabb mert elegszer megszivtak a csinos pofisokkal fiatalon. Ami mindig kizaro ok volt az az apolatlan kulso es minden korosztalynal iszonyatosan vonzo a szep mosoly,apolt kez es a kisugarzas h elfogadja magat ugy ahogy van. Nagyon sokan frusztraltak az oszules,kopaszodas miatt,pedig nem kellene. A frusztraltsag nem vonzo. Es ha fiam lenne es mondjuk egy fokkal szebb az ordognel,tuti keresnek neki egy jo kozmetikust,fodraszt,esetleg oltozkodesi tanacsadot legalabb egyszer h elmagyarazza h mi all jol neki vagy hogyan viselje a frizurajat.(ha en tanacstalan lennek)
2018. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
74%

Ha nagyon kövér (volt mackós barátom, 115 kilós)

Bizonyos hajviseletek, pl. amikor feje búbján kopaszodik, és ráfésül pár hajszálat, hogy takarja. Én a nagyon rövid hajat, kopaszságot sem szeretem. Kecskeszakállat sem komálom, sem a bajuszt.

Nagyon rossz fogazat.

Nagyon holdvilágképű.


Tudom, hogy a kopaszodásról nem tehet senki...

2018. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
90%

Ha alacsonyabb nálam (157).


Ha extrém kövér. Picit lehet duci, de azért legyen alakja. Vékony ne legyen. És ne legyen a teste beborítva ilyen fanszőrzetszerű, sűrű göndör szőrökkel.

2018. márc. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
64%
Jah igen,a bekecs mellkason belefer,haton annyira mar nem,de erre ott a lezeres szortelenites. Es a flatty test egy ponton tul mar semmilyen szexualis energiat nem indit be. Pl ha a hasa ralog a farkara, de ezek nagyon extrem esetek.
2018. márc. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
62%

Ápolatlan külső, rossz fogak.

Ne legyen borostás, attól irtózom.

2018. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!