Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Egy viszonylag alacson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy viszonylag alacsony, szemüveges, kopaszodó, kissé pocakos, de nem elhízott 24 éves pasinak tényleg minimálisak az esélyei?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy ezekkel a külső jegyekkel nincs sok esélyem. A magasságomon nyilván nem tudok változtatni, a szemüveg is szükséges, hiába próbáltam kontaktlencsét, az nagyon nem tetszett. A kopaszodás családi örökség, apám és nagyapám is kopaszodott a 20-as éveiben. Próbálok ez ellen tenni különböző hajnövesztőkkel, de ez sem egy két napos folyamat. A pocakomra mondhatnátok, hogy fogyjak le, de a helyzet az, hogy nagyon sokáig vékonyabbbvoltam, gyakorlatilag egy dkg felesleg nem volt rajtam, és azokban az időkben sem keltettem sok lányban vonzalmat. Most sem vagyok dagadt, inkább csak ilyen kis apus pocaknak mondanám az enyémet. Egyszerűen úgy érzem, hogy a mai trendek tükrében nincs sok esélyem. Megvannak a mai kornak a fiú ideáljai, de tőlem távol állnak az effajta stílusok. Egyébként nagyon adok magamra, igényes vagyok a megjelenésemre. Mindig tiszta, jó állapotban lévő öltözéket hordok, és az sem igaz rám, hogy az 500 forintos kínai ruhabolt kínálatából öltözködnék. A külsőmre is igyekszem adni, csak hát ahogy a mondás is tartja: "sz.rból nem lehet várat építeni".


Egyébként egy művelt, értelmes embernek érzem magam, akinek elég széles skálán mozognak az érdeklődési körei, és egy abszolút társas ember. Sok barátom van, akiket mindig meg tudok nevettetni, de egyszerűen úgy érzem, hogy sokan a külsőm miatt a lehetőséget sem adják meg.


2018. márc. 18. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
A korodon kívül teljesen leírtad Andy Vajna külsejét. Viszont a férfiaknál a fiatalság az nem érték, csak a nőknél. A gazdagság viszont annál inkább. Szenteld arra az életedet, hogy gazdagodj meg. Menj ki külföldre, ne mosogatni, hanem valami kreatívat amiből meg lehet gazdagodni. És egy napon te is Andy lehetsz és sikeres lehetsz a nőknél.
2018. márc. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

* "magasságomon nyilván nem tudok változtatni"

Milyen magas vagy? Nagyon nem mindegy, hogy 170 vagy 175. Ég és föld a különbség.

* "a szemüveg is szükséges, hiába próbáltam kontaktlencsét, az nagyon nem tetszett"

Mi nem tetszett benne? Ezerszer kényelmesebb és 1 hónap alatt úgy meg lehet szokni, mintha egész életedben azt hordtad volna. Régen én is hordtam (azóta megműttettem), de a viselés 99%-a alatt azt se éreztem van-e valami a szememben.

* "kopaszodás családi örökség"

Próbáld leborotválni a fejed. Vagy ha még nem vészes a kopaszodás mértéke, menj el bőrgyógyászhoz vagy egy komplett kivizsgálásra. Sokszor egy apró gyulladás is okozhatja, nem muszáj egyből a genetikára fogni.

* "Most sem vagyok dagadt, inkább csak ilyen kis apus pocaknak mondanám az enyémet"

Pedig kőkemény edzéssel bármit el lehet érni. Vagy a biztonság kedvéért menj el endokrinológushoz. Lehet valami anyagcsere problémád van. Utána már kifogás nélkül elkezdheted az edzést.

2018. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A magasságon nem tudsz tényleg változtatni, de a többin igen. Ha a kontaklencse nem tetszik - bár ezt nem értem, hogy lehetséges -, válassz jó szemüvegkeretet.


Az apus pocak akkor, amikor nem vagy apuka, elég igénytelen. Ha pedig kopaszodsz, az a legegyszerűbb, ha leborotválod a maradék hajad. Van egy kopasz ismerősöm, aki full nyámnyila, kis papucs, de kopasz, és döglenek utána a hihetetlenül jó nők.

2018. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyi idősen így nézel ki, mi lesz 10-20 év múlva? Most kéne a legjobb formában lenned, te meg...
2018. márc. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy szinte tutira meg merem mondani, hogy miért nem működik nálad ez. Azért, mert amíg magadon semmi sem jön be, amit egy korodbeli átlagcsaj szexinek találna, addig az a csaj kellene, aki a mai világban átlagos (vagy afölött van). Te nem öltözöl és nem akarsz kinézni úgy, mint a mai srácok. Hát akkor cseszd meg és vedd észre a semmilyen nőket.
2018. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
65%
Még az a szerencse, hogy a válaszadók közül mindenki a megtestesült tökéletesség. Itt van egy látszólag normális srác, aki feltett egy kérdést, tanácsot vagy biztatást várva, ehelyett ti belerúgtok még egyet. Gratulálok, emberségből elégtelen! Tisztelet a kivételnek.
2018. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
A te korosztályodban még minden 2. pasi jól néz ki,csúnyácska lányoknál lehet inkább csak esélyed.
2018. márc. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szemüveg ellen kontaktlencse, válts életmódot fogyj le és szedj föl egy kis izmot(nem kell túlzásba esni),öltözködj stílusosan(járj utána a neten,hogy kell),a kopaszodóknál stílusos,sármos lehet ha egész rövidre vágatod a hajad(kb 3mm)és ebbe a méretbe borostát növesztel. Próbálj meg határozott,magabiztos stílust fölvenni,ha nem vagy az akkor is majd belejössz. (szexelj pár könnyen megkapható lánnyal,akár prostival,hogy tapasztalatot,bátorságot szerezzél és utána lehet a jobbakkal folytatni)...
2018. márc. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"És egy napon te is Andy lehetsz és sikeres lehetsz a nőknél."


Magyarul: ha eleget gürizel, ötven-hatvan éves korodra, mikor már fel se áll a p*csöd, már sikeres lehetsz a nőknél...

2018. márc. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen úgy érzem, hogy a mai trendek tükrében nincs sok esélyem. Megvannak a mai kornak a fiú ideáljai, de tőlem távol állnak az effajta stílusok."


Innentől fogva nem tudom azt érezni, hogy bárkibe belerúgtam volna. Ő akarta magának ezt az állapotot, változtatni nem akar, mert már egy kontaktlencse miatt is hisztizik... Mi lehet akkor a többivel...


Ha Rómában jársz... Ismered a mondást.

2018. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!