Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Egy viszonylag alacson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy viszonylag alacsony, szemüveges, kopaszodó, kissé pocakos, de nem elhízott 24 éves pasinak tényleg minimálisak az esélyei?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy ezekkel a külső jegyekkel nincs sok esélyem. A magasságomon nyilván nem tudok változtatni, a szemüveg is szükséges, hiába próbáltam kontaktlencsét, az nagyon nem tetszett. A kopaszodás családi örökség, apám és nagyapám is kopaszodott a 20-as éveiben. Próbálok ez ellen tenni különböző hajnövesztőkkel, de ez sem egy két napos folyamat. A pocakomra mondhatnátok, hogy fogyjak le, de a helyzet az, hogy nagyon sokáig vékonyabbbvoltam, gyakorlatilag egy dkg felesleg nem volt rajtam, és azokban az időkben sem keltettem sok lányban vonzalmat. Most sem vagyok dagadt, inkább csak ilyen kis apus pocaknak mondanám az enyémet. Egyszerűen úgy érzem, hogy a mai trendek tükrében nincs sok esélyem. Megvannak a mai kornak a fiú ideáljai, de tőlem távol állnak az effajta stílusok. Egyébként nagyon adok magamra, igényes vagyok a megjelenésemre. Mindig tiszta, jó állapotban lévő öltözéket hordok, és az sem igaz rám, hogy az 500 forintos kínai ruhabolt kínálatából öltözködnék. A külsőmre is igyekszem adni, csak hát ahogy a mondás is tartja: "sz.rból nem lehet várat építeni".


Egyébként egy művelt, értelmes embernek érzem magam, akinek elég széles skálán mozognak az érdeklődési körei, és egy abszolút társas ember. Sok barátom van, akiket mindig meg tudok nevettetni, de egyszerűen úgy érzem, hogy sokan a külsőm miatt a lehetőséget sem adják meg.


2018. márc. 18. 18:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Vannak marha jó szemüvegkeretek, amik dobnak a külsőn.

Lehet meg kéne kicsit erőltetned magad és ezzel is foglalkozni.


"sz.rból nem lehet várat építeni". Ez borzasztó, nekem sincsen önbizalmam, de ilyet ne mondj magadról. Mert teljesen beleépül a tudatodba.

2018. márc. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egy szép szemüveg ad egy karaktert az arcodnak. De a legnagyobb baj azzal van, hogy kiemeled a rossz tulajdonsàgaid nem fogadod el magad. Teljesen más kisugàrzàsod lesz ha arra összpontosítasz miben vagy jó. Rengeteg jó nőt lehet làtni csúnyàbb pasival és ez nem véletlen. Lehet jönni, hogy mert kvàk és a pénz miatt de túlnyomó többségében nem...ezen gondolkozz el :)
2018. márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

AZ egyetlen dolog, ami kicsit gáz, az a pocak. Ne, egy 24 éves srácnak ne legyen már pocakja! Mondom ezt úgy, hogy a férjemnek is volt ennyi idősen, de nem érdekelt, szerelmes voltam :D Most ő 28 éves, már apuka, de az apuka pocak eltűnt, egyszercsak elhatározta magát, elkezdett odafigyelni, hogy mit eszik, edz, jobban néz ki, mint 4-5 éve.

A kopaszodás... hja, ő is kopaszodik kb. 18 éves kora óta. Nagyon zavarta, amit lehetett, megtett az ügy érdekében már a legelejétől, de sajnos semmi sem használt, ez van. Nem tök kopasz, de levágatta rövidre a haját, lemondott a felhosszú hajáról (pedig baromi jól állt neki, amíg volt még mit növeszteni). Így most sokkal igényesebben néz ki, mintha erőlködne még hosszabb hajjal úgy, hogy elöl már kevéske van.

A szemüveg egy olyan dolog, hogy igen, kell. Van ám olyan lencse, amit nem kell naponta kivenni-berakni, hanem nonstop bent lehet egy hónapig, ilyet próbáltál? Fényévekkel kényelmesebb, kevesebb nyűg van vele. De ha nem jön be, nem baj, tök jó keretek is vannak, sokaknak kifejezetten jól áll a szemüveg.


Egyébként milyen lányok között keresgélsz? Ha az ilyen tipik nagyszájú, modellalkatú, 10/11-es lányok tetszenek csak, hát, az szívás. Ott tényleg nincs sok esélyed. Ha viszont az átlagos (nem csúnya!) lányok is érdekelnek, simán lehet esélyed. Én magamat az átlagos kategóriába sorolom, nem tartom magam rondának, vékony vagyok, nincs csúnya arcom, de semmi extra. 24 évesen pont egy korán kopaszodó, szemüveges, némi pocakhájjal bíró pasim volt, akitől távol álltak a trendi stílusok :D Ő most a férjem, a lányom apukája. Amúgy szerintem jól néz ki, nekem tetszett akkor is a hibáival együtt, ahogy én is neki :)

2018. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mintha az egyik rokonomat írtad volna le, csak neki nincs látványos pocakja (ruha nélkûl nem láttam, lehet hogy van. Kigyúrva nincs, az biztos.) Fiatalon kopasz, szemüveges, arcra is átlagos, kb. 172 cm magas. Mégis volt párkapcsolata, nem is egy, és meg is házasodott.
2018. márc. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Volt egy kb. így kinéző tanárom (mellé foghíjas és baromi nagy orra is volt), és ritka mód vonzódtam hozzá. Az más kérdés, hogy lehengerlő dumája és tudása is volt mellé, anélkül lehet, nem keltette volna fel a figyelmemet.
2018. márc. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!