Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok a gyúrós pasikró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a gyúrós pasikról? Csak szerintem gáz, hogy mindenki ezt csinálja már? Régen különlegesség volt, ma már agymosott tömegsport

Figyelt kérdés
Pozitív negatív, pasi nő komment is jöhet
2018. márc. 19. 07:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%

Ha valaki cucc nélkül csinálja, annak maximális elismerésem.

Csak a többivel van baj.

2018. márc. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%

Nő vagyok, szintén nyakig benne a témában.:)


Alapvetően semmi bajom vele, a legtöbb embernek ez is olyan sport, mint bármi. Van az a (számomra sportgyalázó és szánalmas) kisebbség, aki csak a külcsínért csinálja és minden szarral tömi magát mellé, szabálytalanul rángatva a súlyokat és úgy építve a testét, hogy a szervezetét közben rombolja, de a többség nem ilyen. Engem pl ez tett rendbe(bár én sprintelek is mellette), ez hozott rendet az életembe, több, mint egy egésszel javultak az egyetemi osztályzataim, jobban alszom, fókuszáltabb lettem, jobban szeretek tükörbe nézni, ha volt is komplexusom, nincs bennem semmilyen rosszindulat azért, mert bárkinél kevesebbnek érzem magam, mint anno, kevesebbet is stresszelek... Számomra ez sokat jelent és támogatom, aki ezzel foglalkozik szabadidejében –amennyiben a munkáját és a tanulmányait, valamint a kapcsolatát nem hanyagolja el emiatt.


Arra hivatkozni, hogy mindenki csinálja már és emiatt lett agymosott hülyeség... Én ezt nevetségesnek tartom. Sosem tudtam megérteni embereket akik azért nem ismerik ely hogy egy zene jó, vagy egy sport jó, vagy igazából bármi jó, mert sokaknak tetszik és ők nem akarnak tucatok lenni. Úgy gondolom, hogy nem a hobbid, nem a munkád és nem a preferenciáid tesznek egyedivé, hanem az, ahogy viszonyulsz hozzájuk és amit kihozol belőlük, illetve amit jelentenek ezek a dolgok számodra. Ha meg tudod indokolni, hogy miért van iPhone-od, és az az indok nem az, hogy "mert ez a menő", akkor nem tudlak tucatnak nevezni és nem tudom azt mondani, hogy te is olyan agymosott csíra vagy, mint az iPhone tulajdonosok nagy része. De ez már egy másik történet.


Nem akarlak piszkálni, de érzek egy nagy adag irigységet ebben a kérdésben. Hasonlóan vélekedtem, amikor nem volt elég akaraterőm még nekikezdeni és bezsúfolni az edzéseket is rendszeresen a mindennapjaimba. Onnantól már megszokás kérdése és egy hatalmas plusz lett.:)

2018. márc. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%

Arról nem is beszélve, hogy ha valaki naturálban csinálja és nem ekörül forog az élete, akár nő, akár férfi, nagyon szép alakot csinál valóban.


Nekem vonzó, ha a férfinek szélesek a vállai, gömbölyödik a feneke, kicsit eres a kézfeje, izmosak a karjai, van jó kis combhusija... Semmi Rambo szint, de mi, nők is szeretünk dolgokat fogni rajtatok, nem csak azt az egyet.:)

2018. márc. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
55%

Férfi vagyok én is nyakig az edzésben.

Szàndékosan nem gyúràst írtam.

Én a külsõmért is,meg fejleszti a belsõt is.

Nem kertelek ismerkedésben sokkal jobban tudok vàlogatni a szexi nõk között,ez az igazsàg.

Régen 55kg-os kis nyomorék voltam,nem lehetett férfi szàmba venni.

Most ad a sport egy tartàst,meg a nõk beindulnak egy szépen kisportolt testre bàrki bàrmit mond,kevesebbet kell dumàlnom.

De nem csak ezért csinàlom hanem rendszert visz az életbe.

2018. márc. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Surfer Girl ***** válasza:
52%
Szerencsére nem tömegsport, és messze nem csinálja mindenki. Nekem sosem tetszettek a gyúrós férfiak, kétlem hogy valaha öszejönnék ilyen pasival, habár az izmos testalkat nagyon bejön. Gáznak nem tartom a testépítést, csinálja aki szereti, de inkább mondjuk úszástól, vízilabdától, kajakozástól legyen valaki izmos, ne a vaspumpálástól.
2018. márc. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Irigység? Akkor elárulom hogy 20 éve az életem része ez a sport, szép eredményekkel, versenyekkel a hátam mögött, régen más volt. Ma kb egy kezdő is kipattintja magát pár hónap alatt, igen sajnos nálunk 80 % tolja a cuccot hobbigyúrósként is, ettől meg azt hiszik ők az istenek. És igen, a nagy része bunkó paraszt. Nem csodálkozom hogy útálják az emberek a gyúrósokat, lassan már én is kiábrándulok a sportból is
2018. márc. 19. 08:21
 7/26 anonim ***** válasza:
74%

A gyúrósok kivétel nélkül szerelmesek a saját magukba. Hogy ez jó-e, azt mindenki eldöntheti maga.


A kérdésed amúgy iszonyat dedós szint.

2018. márc. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%
Akkor képviseld a normális részüket és ne háborogj azon, hogy ki mit és miért csinál.:) Az nem a sport hibája, hogy van 1-2 gondolkodni nem tudó gyökér. Azokra a helyekre, ahova én jártam, nem sok tapló járt. Kedvesek, közvetlenek voltak, segítőkészek, sőt, volt, hogy meg is dicsértek idegenként, vagy más idegenekhez odamentek segíteni önként... Van ilyen is.
2018. márc. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Szeretem mikor egy tini dedós akar kioktatni :D
2018. márc. 19. 08:47
 10/26 anonim ***** válasza:
0%

Hogy lepontozta a sok lusta farok meg nuni azokat, akik szerint ez jó dolog...


Látszik, milyen emberek vannak itt. Persze, kiírni egy önsajnáló kérdést könnyebb, mint elismerni, hogy felemelni a valagad alap lenne...

2018. márc. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!