Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert tortent velem ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tortent velem ilyen erdekes dolog?

Figyelt kérdés

Egyik volt osztalytarsam elegge meno volt az osztalyba mindenki kedvelte.Parja nem nagyon volt,mert kicsit teltkarcsubb az alakja.A viselkedese alapjan nem tetszettem neki sot meg csunyanak is tartott.


Tobbszor gondoltam ra,hogy mi lehet vele.


Ma teljesen veletlen ossze futottam vele eleg kozvetlen ,mondta h gonolt ram mostanaban.Aztan kozolte kb 10-15 perc utan,h akar tolem valamit.


Miert lehet ez? Netan bevonzottam a talalkozot? Ha eddig latszolag undorodott tolem most hirtelen miert valtozott meg igy? Nem tunik ugy h szorakozni akarna....


Koszonom a valaszokat.



2013. okt. 6. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
utolsó mondatodra , nincs mit
2013. okt. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha azt látod hogy komolyan gondolja, akkor adj neki egy esélyt, vesztenivalód nincs, amúgy meg lehet hogy régen azért piszkált mert tetszettél neki csak még nem volt elég érett ahhoz hogy bevallja ezt magának/neked...
2013. okt. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem vagyok benne biztos h komolyat akar csak nem tunik,ugyh csak szorakozik velem...


azert nem szeretnek,mert nem tetszik nekem egyaltalan nem jon be a stilusa,sztem nem illunk ossze...


elmeseltem ket ismerosomnek es ok csodalkoztak ezen,h akar tolem vmit.....

2013. okt. 6. 23:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak megijedtél hirtelen. Pedig simán lehetséges. Néha nem lehet észrevenni a másik vonzalmát olyan könnyen, de attól még lehet.

Legyél nyitott, és közvetlen, mint ahogy ő is az.

Ha kialakul valami, kialakul, ha nem akkor nem..

De izgulni teljesen felesleges

2013. okt. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!