Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, milyen érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, milyen érzés nektek, ha egy férfin azt látjátok, hogy "megrészegíti" a szépségetek?

Figyelt kérdés

Azt látjátok rajta, hogy akárhányszor összenéztek, beszéltek egymással, stb., mintha kizökkenne, elvesztené a lába alól a talajt. Az amúgy magabiztos pasi a szemetekbe nézve meginog, ámulattal, csodálattal néz, a szemei kikerekednek, szó szerint megrészegül a látványtól. Némi idegesség is látszik rajta, a kezét tördeli, olykor a hangja is elcsuklik - de mindig csak olyankor, amikor a közeletekben van. Mintha egy másik világba csöppenne ilyenkor, ami leblokkolja. Nyilvánvaló, hogy a szépségetek ejtette rabul, le sem tagadhatná.


Egy nőnek ez milyen érzés? Imponáló vagy azonnal elkönyvelitek lúzernek? Volt már ilyen jellegű tapasztalatotok, hogy a szépségetek láthatóan erősen blokkolóan hatott egy férfira?



2018. márc. 19. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Ha ezt csak a külsőm idézi elő, az inkább visszataszító. A viselkedésemmel ugyan mindenkinél szeretek hasonlókat elérni, szeretem, ha az emberek kizökkennek kicsit mellettem és szeretem, ha tudok rájuk a pozitív értelemben hatni... De hogy valaki eldurranjon szinte, amint ránézek...


Ha ez játék lenne, ez lenne a könnyített mód könnyített módja.

2018. márc. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy is kételkedem benne, hogy valaha fel tudna izgatni a nagy hüledezés közben... Szóval nem túl férfias, ha már ennyivel kirántom alóla a talajt
2018. márc. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem, mert ronda vagyok.
2018. márc. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
A szépség múlandó. Nem tetszene, hogy ennyire felszínes.
2018. márc. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Ennél nagyobb bullshitet, mint hogy "a szépség múlandó", keveset hallottam. Ritka nagy blődség, és az a felszínes, aki ennek bedől.

Egy 40 éves nő nem lehet szép? Vagy egy 60-70 éves? Miért ne lennének szépek? Attól, mert nem huszonéves cicababák?! Ugyan már! Minden életkornak megvan a saját szépsége, es az emberek (nők és férfiak) bármelyik életszakaszukban lehetnek szépek. A szépség ugyanis nem múlik el soha! Aki 20 évesen is finom, elegáns, szèp, az 70 éves korában is ragyogni fog!

2018. márc. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer bemutattak egy sracnak, nagy menonek allitottak be, magabiztos , kicsit ontelt sracnak. Hat mikor eloszor talalkoztunk, az minden volt, csak magabiztos nem. :D Hadart, dadogott, folyton lesutotte a szemet, pedig nem vagyok egy nagy szepseg. Azt hittem nem jovok be neki, majd felvilagositottak sunyiban, de , nagyon is, csak beijedt, amugy nem ilyen. :D Ezek utan mar jol esett. :D
2018. márc. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy a nőnek bejön-e a férfi. Ha igen, akkor "milyen jó érzés, jaj, de helyes" stb. Ha nem jön be, akkor "cah, micsoda felszínes alak, a személyiségemmel törődjön ez a lúzer".
2018. márc. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Jaj persze :D Miket irnak mar itt paran :D “micsoda felszines alak” aha aha, biztosan ezt gondoljatok ha egy VALOBAN helyes/szimpi pasi csinalja ezt az igenis bejon nektek. De ha egy csunya dagadt kozepkoru akkor mar “pfff perverz, felszines, mit nez ez igy engem”
2018. márc. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!