Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 éves férfi vagyok és 6 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves férfi vagyok és 6 éve nem találtam baràtnőt nem jàrok sehová, sincsenek, màr sok plt kipróbàltam, sikertelen volt. Pedig àllítólag nem vagyok se ronda se buta, nem tudom mit tegyek! Màr nagyon el vagyok keseredve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 19. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Ásd el magad,öreg vagy mint a postaút.
2018. márc. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jársz sehova akkor mégis hol szeretnél barátnőt találni? A postaládában?
2018. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A postahivatalokban keresgélj.
2018. márc. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedj interneten!
2018. márc. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a netes ismerkedést. Csináltass egy előnyös fényképet. Ha nem vagy ronda, nyert ügyed van.
2018. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs de nem jársz sehova, nincs életed , mégis miről fogsz vele beszélgetni ha lesz is képben valaki???


Először is alakíts ki magadnak egy olyan életet ahol boldog vagy, hobbi sport stb...aztán nézz pár után. Nem egy pár fog rendbetenni...te magad tudod megtenni!

2018. márc. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ha nem jàrsz sehová ahol új emberekkel ismerkedhetnél meg akkor én is a netes ismerkedést javasolnám és hogy légy nyitott! :)

Munkahelyen nincsenek facér nők?

2018. márc. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!