Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen kapcsolat az ahol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kapcsolat az ahol a férfi több év után se vitte el sehova a barátnöjét, csak a haverokkal van állandóan? Miért türi ezt egy okos, képzett nö?

Figyelt kérdés

Barátainkról van szó, 4 éve vannak együtt. A férfi 31, a nö 26 éves. Mindketten diplomások, több nyelvet beszélnek. A férfi egy felfuvalkodott alak aki mindenkit lenéz, mindenhez jobban ért. Millió közel keres nettóban. A nö 300-at visz haza nettó, jól élnek, bármit megengedhetnének maguknak.

Lakás terén luxusban élnek, a férfinek luxusautója van, amit a nö nem vezethet mert az 5 éve szerzett jogositványát kb 3 alkalommal használta a szülöi autón. Ezért a pasi nem is engedné hogy a volán mögé üljön, különben is neki presztizs hogy öt látják a kocsival.

Havonta jár "nyaralni" külföldre napokra a haverokkal, ahova a nö semmiképpen sem mehet. Öt még egyszer sem vitte el nyaralni, egyszer a csaj a saját fizetéséböl befizette magukat, de az uraságnak nem tetszett az a szinvonal, jol lefikazta mindenki elött.

Néha elmennek étterembe, ha nagyon kivan már a csaj, de most is pl. bejelentette a srác hogy 26-tól 5-ig ö síelni megy a haverjaival Franciaországba.


A csaj karakán, feminista fajta, magabiztos. Nem is értjük miért van még ezzel az alakkal. Mások se értik. Pl. a barátnöit is elirtotta töle, aztán hangoztatja hogy jobb ez így mert csak telebeszélnék a fejét.

Barátnöm a munkatársa, neki panaszkodik ott, meg néha összefutunk velük ha a pasi éppen villogni akar elöttem az új cuccaival (valamiért én lettem az alany akinek mutogatja a vagyonát)


A nö nagy vágya egy gyerek, de a pasija kijelentette hogy 40 éves kora elött nem akar gyereket, ne is számítson rá. Nincsenek luxus igényei, nem azért vannak együtt. A 300-ból egyedül is megélne. Meg amúgy is a barátja egyáltalán nem osztja meg vele az életformáját, pénzt se ad neki, tehát nem erröl van szó.


2015. dec. 8. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha a csaj valóban karakán, magabiztos, akkor valószínű, hogy tökéletesen megfelel neki ez a felállás.


Ha mégsem, akkor meg tegyen ellene.

2015. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A pasi egy önző állat én nem lennék egy ilyennel. Nem a Te dolgod, majd lép a nő, ha megelégeli a megalázást, ami elég fura (hogy tűri) karakán feminista létére. Ebben a kapcsolatban nyilván a nő elnyomott fél, ha ez neki megfelel, tűrje.
2015. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem kapcsolat, legalábbis én nem nevezném annak.


A csaj g*ciputtonynak van használva, ürítésre.


Majd 30 évesen észbe kap és akkor lelép és keres egy balekot.


A másik kérdésedre, hogy miért tűri egy "okos" nő: valószínüleg nem is olyan okos, legalábbis a párkapcsolathoz nem. Vagy csak alárendelődő személyiség. Vagy mégiscsak imponál neki a domináns fél. Vagy ...

2015. dec. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert hülye!
2015. dec. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt a nőtöl kéne megkérdezni. Ehez meg semmi köze nincs ahoz h kébzett nő.

Ha olyan jellem mint írta akkor már hiszem h tűrné. Lehet csak a külvilág fele mutatja ezt,amúgy meg nem ilyen.

Az h ő ezt csendben tűri a párjától az ő hülyesége,így "megérdemli " a sorsát.

Én már rég othagytam vólna. 40évessen majd vegye el az eggyik haverját és "csináljon neki gyereket".

2015. dec. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Annak *
2015. dec. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

-Szereti magát sajnálni és szereti ha semmibe nézik, vannak ilyen mártír típusok sajnos.

-retteg,hogy nem találna mást. A magabiztossága csak álca, valójába önbizalom hiányos és nem hiszi,hogy ennél neki több is jár.

-Valamiért bele van bolondulva a pasiba és minden cselekedetére talál valami mentséget. Ebbe a csapdába én is beleestem egyszer(tiniként)

A közvetlen környezetembe ez a három ok fordul elő ami miatt valaki egy teljesen értelmetlen, rossz kapcsolatban szenved akár egy életet.

2015. dec. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem nincs az a pénz, hogy egy ilyen felállást bevállaljak, de ha van akinek ez jó?! :-)
2015. dec. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!