Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alkoholistaként tapadtak rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkoholistaként tapadtak rám a nők, józanon megint ott tartok mielőtt inni kezdtem. Miért? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egyetemre jövet elszaladt velem a ló, 2-3 évig naponta ittam. Az elején egy-két sört, tavaly ilyenkor két üveg bort, most a végére megittam néhány üveg olcsó üveges bort ha nem volt suli, sulinapokon kevesebbet. Ez a mostani tanévem elúszott, passziváltattam magam és dolgozom szeptemberig. A részeges csajozás előtt gimiben volt egy barátnőm, de őutána az ivás kezdetéig is 3 évig senki. Szűk 3 év alatt kereken húsz lánnyal szexeltem, meg még kettő volt aki csak leszopott. Volt alatta fél éves kapcsolat is, meg sokkal összejárós szexkapcsolat. Pár lányt meg is bántottam, akik többet akartak volna, amire nem vagyok büszke. Egyéjszakásom soha nem volt, meg első randis alkalmi szex sem, mert bulizni nem jártam és részegen is visszafogottabb voltam, bár kicsit bátrabb. Sok okból kezdtem inni, köztük az egyik az ismerkedésben lévő, nőkkel szembeni gátlások is.


Most nem iszom négy hónapja (nem is akarok soha) és újra ismerkedem társkeresőn, tinderen, a való életben és eddig volt 6-7 randim, amik után minden lány azt írta hogy ne találkozzunk (szokásos elutasítás), meg volt még vagy 30-40 eset, amikor egyszerűen eltűnt az ismerkedés közben a másik. Régen is a lányok 80%-át (akikkel volt valami) tinderen vagy neten ismertem meg. Részegen emlékszem kezdeményezőbb, bátrabb, viccesebb, játékosabb, lazább voltam, olyan mint amilyen mindig is akartam lenni magamtól, józanon is. Bizonyos értelemben semmit nem csinálok máshogy most, mint korábban, csak nem iszom. Csak most a józan magamat adom, akkor pedig a részeg magamat adtam.


Külsőre magas, helyes srácnak számítok, az alkohol sem tett tönkre még ennyi idő alatt és amitől féltem, hogy elittam az eszem, sem történt meg a viszonylag rövid idő alatt.

24/F



2018. márc. 20. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:

"Részegen emlékszem kezdeményezőbb, bátrabb, viccesebb, játékosabb, lazább voltam, olyan mint amilyen mindig is akartam lenni magamtól, józanon is."


Próbálj meg lazább lenni józanon is, ne görcsölj rá.

2018. márc. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, a lényeget ragadtam meg, de aki csak leszopott, az nem egyéjszakás volt?
2018. márc. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1: Értem én, hogy ezt kellene, de nem tudom hogy. Sokszor amúgy még egész laza is vagyok, akkor meg attól félek az a baj. Részegen nem volt ilyen, ott nem idegeskedtem semmin, vagy ha igen, elnyomtam.


2: Mindkettő nálam történt az albiban. Az egyik lánnyal randiztunk, első randin csók, a harmadikon leszopott, aztán nem keresett már, nem akart ismerkedni valamiért. (Mert nagyon hamar elsültem akkor+a szájába? Bár nem monda hogy baj. Gőzöm sncs) A másik lánnyal ugyanígy randizgatás, csók a második randin, aztán úgy három-négy randi után feljön hozzám és leszop, de ott meg én gondoltam meg magam utána, mert úgy éreztem külsőre nem elég vonzó mégsem és nem kellene ennyire a mennyiségre hajtani, hogy olyan lánnyal is aki nem is tetszik, csak hogy több legyen. Mindkettőt a netről ismertem meg és előtte hetekig beszélgettünk már.

2018. márc. 20. 16:29
 4/10 anonim ***** válasza:
19%

Mert a lányok nagy részéhez olyan férfi illik, aki alkoholista állat.

Ők is érzik ezt és saját szinvonalukon keresgélnek.

2018. márc. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Egy piás és laza rosszfiú voltál, amit a legtöbb nő imád. Ugye nem hitted el a naponta idehányt kamu szövegeket, hogy a kedves és aranyos srácokat bírják, nem pedig a rosszfiúkat?
2018. márc. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Először leszopott, majd meggondoltad magadat, mert nem volt elég szép? Szopás előtt nem tűnt fel? Jó ég, az ilyen pasikkal mint te biztosan nem ismerkednék.

A következő a bajod: részegen ragadtak rád a parti ribik. Józanon meg nem kellesz sem a normális lányoknak sem a parti csajoknak. És nem a külsőd miatt.

2018. márc. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Diavolino44 ***** válasza:
Ez ilyen, egyszer fent maskor lent. Onbizalom es hatarozottsag kell, hogy legyen belole masodik randi. Szerintem ezt cseszed el.
2018. márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fura, de van olyan ember, akiből az alkohol a legjobbját hozza ki. Én is ilyen vagyok. Ha vizsgáznom kell, ha komolyabb megmérettetés van, ha szórakozok, akkor mindig kell legalább 1-2 sör, utána beindulok mint egy gép. Sokkal könnyebben tanulok és jobban teljesítek. Volt olyan munkahelyem, ahol mázsa szám ettem a rágót nehogy érezzék rajtam a pia szagot, ott szoktam rá a vodkára, de annak már vége.

Ha táncolok(társas táncokra gondolok), akkor sokkal kreatívabb vagyok ha iszom egy kicsit, teljesen természetesen jönnek belőlem a figurák miközben józanul sokkal erőltetettebb az egész.

Igazad lehet abban, hogy ezek a gátlásaiddal függnek össze, túlizgulod a randikat és ez a nőknek nem szimpatikus, ők a magabiztos határozott pasikat keresik akik pontosan tudják mit csinálnak.

Kérdezted már jóbarátoktól, hogy mennyiben vagy más ha iszol mintha józan vagy?

2018. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


4: De ők nem tudták hogy ilyen durván iszom. Randi alatt meg mindenki megiszik szívesen kulturált beszélgetés mellett, néhány óra alatt 1-2 pohár bort.


5: De nem csináltam sokkal jobban mást, mint manapság. Vagy a rosszfiút arra érted, hogy valaki tökös, jó dumás, kezdeményező, bátor?


7: Lehet benne valami. Túlságosan úgy gondolkodom a nőkről még mindig, hogy legyek jó fej, vicces, kedves, stb. Amikor meg részegen kevésbé voltam ilyen, akkor jobban mentek a dolgok. Lehet összefüggés


8: A családban minden férfi alkoholista (vagy az volt) mindkét ágon. Anyai nagypapám még él és leszokott róla, de az volt évtizedekig. Édesapám mai nap is megiszik napi egy-két üveg bort és nagyon rossz apa (bár nem ver minket, jár dolgozni legalább). Apai nagypapám is ivott, bár ő kevesebbet mint apa, az ő öccse (apa nagybátyja) pedig súlyos krónikus alkoholizmusba halt bele. Szóval nem hiszem, hogy ez belőlem jót hozna ki hosszú távon. Azt meg le sem írtam nagyon, hogy miért hagytam abba, de az utolsó hónapokban sok mindenben elcsesztem a dolgokat.

2018. márc. 20. 19:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem mindegy a mennyiség, ebben tökéletesen igazad van. Az sem mindegy mit iszol, mert a rossz minőségű alkoholtól nagyon gyorsan ki lehet készülni.

Apósomnak saját szőlője van, saját borát issza. Napi 1l fogyasztás mellett teljesen rendbe vannak a leletei, régebben volt olyan időszaka, amikor napi 2-3l is megivott, akkor kórházba került miatta. Persze nem úgy kell elképzelni, hogy egyszerre ájultra issza magát, 1 porár bor napi 4-5 alkalommal, többnyire étkezéshez. Ennyi.

Nálam az alkohol segít, a párom sem hitte el először, de bebizonyítottam neki. Ő ki nem állhatja ha iszom....

2018. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!