Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindig rosszkedvű élettelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig rosszkedvű élettelen férfinak szerinted lehet barátnője?

Figyelt kérdés
Összejohet?? Mert ha lenne mar lehet nem is lennek ilyen élettelen.

2018. márc. 22. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Hát max ha a csaj is ilyen.

Életvidám lánnyal szinte 0 az esélye, és ezt meg lehet érteni. Ki akarna egy olyan emberrel együtt lenni, akinek mindig baja van mindennel és semmit nem akar élvezni.

2018. márc. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy életunt búvalb..szott ember senkinek se kell, csak a hozzá hasonló mentalitásúaknál maximum.


Mi akadályozza meg abban, hogy változtasson a rosszkedvén és az életuntságodán?

2018. márc. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát bocsi, de én kihagynám az ilyen energia vámpírokat.
2018. márc. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet.


De ha van pénze, akkor igen.

2018. márc. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2018. márc. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem manapság már kizárt. És ez így van jól. Tudod, az, hogy a nők is végre képesek arra, amit úgy hívnak: önbecsülés.
2018. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hosszú távon nem.

Volt ilyen pasim. Kicsit felengedett mellettem, de az alap pesszimizmusa megmaradt. Jobb helyzetben volt mint álltalában mások de semminek nem tudott örülni abból amilye volt. Ne értsd félre, nem az ajándékozásról beszélek. (Értékelte a személyre szóló ajándékokat és a kis kedves gesztusokat.) Pl.: volt egy lakása ami az övé volt, de az volt a baja, hogy nem jó helyen van és kicsi. Nem tudott örülni, hogy legalább az albérletet megspórolta. Normál fizuja volt és stabil munkája. Mégis azon kesergett, hogy nincs pénze. Pedig csak nem megfelelően osztotta be.

Ja valami spontánt javasoltam, rögtőn jött az ellen érvekkel. Rossz idő lesz, szúnyogok, mivan ha.... fárasztó. Nem voltam boldogtalan mellette, de egy önfeledt kacagásra sem emlékszem viszont hogy lett volna.

Ahogy az előttem szóló is mondta: energia vámpír.

2018. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!