Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok, hogy hozzák egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok, hogy hozzák egy pasi tudtára, hogy bejön nekik? 20/F

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy csak engem nem akar már megtalálni senki vagy egyszerűen vak vagyok hozzájuk.

2018. márc. 22. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Ne hibáztasd magad, amiért nem veszel észre nem egyértelmű dolgokat.
2018. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

A mostani párom tudtára úgy hoztam, hogy sok időt töltöttem vele, elhívtam programokra (túrázás, városnézés, kávé), sokat beszélgettünk. Bókoltam is kicsit ha a helyzet úgy hozta, pl mondta hogy milyen rossz a haja le kéne vágatni, én meg mondtam hogy nekem tetszik a haja, nem kell levágatni, jól áll ahogy van. Minél többet akartam tudni róla, és ez látszott is.


Anno tinikoromban, amikor megtetszett valaki akkor nem kerteltem, elmondtam nekik, hogy tetszenek. Ez sosem vált be, nyilván megijesztette őket a hirtelen vallomás, vagy én nem voltam elég szimpi :D. Úgyhogy taktikát váltottam.


22N

2018. márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha meglátod, utána felveszed a szemkontaktust és ha mosolyog mint pék macskája a forró zsemlére, akkor van keresnivalód....
2018. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Itt még a nagyon kezdeti stádiumról van szó. Vagyis a beszélő viszony még nem áll fent. Csak az ún. jelekről.

Sajnos akkor senkinél sincs esélyem, mosolyogni nem szoktak rám, esetleg a szemembe nézni, de nekem nincs merszem odamenni senkihez, hiába tetszik.

2018. márc. 22. 14:37
 5/12 anonim ***** válasza:

Először kerestem.

Aztán közöltem vele.

2018. márc. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Vagyis ha hónapok óta találkozok valakivel, aki nekem tetszik, de ő mégsem tett még semmiféle közeledést akkor elkönyvelhetem, hogy nem érdeklem?

Ő szép csaj, ha látja, hogy nem merek lépni akkor nem tenné meg ha látna bennem valamit?

2018. márc. 22. 14:57
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Én is ilyen voltam, hogy nem mertem oda menni, aztán egyszer erőt vettem magamon és rettenetesen rossz volt, de azután rájöttem, hogy nincs itt mitől félni. Menj oda, nagyon rossz lesz, de a félelmeinket le kell küzdeni.
2018. márc. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"de a félelmeinket le kell küzdeni"


Mármint a férfiaknak? :D

2018. márc. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Mindenkinek le kell küzdenie a félelmeit. Ez a megoldás.
2018. márc. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szeretném én is, tudom, hogy csak így lehetne sikerem, de a félelmem erősebb, és már évek óta tart ez. Ha azt nézem, hogy 17 évesen is ez volt, és most 20 évesen is fent áll akkor rájövök, hogy 23 évesen is ez lesz. Mikor erre gondolok csak még jobban belesajdul a szívem. Ha jobban néznék ki biztos kezdeményezett volna már a csaj valamilyen úton-módon.
2018. márc. 22. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!