Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha középkorúként még szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha középkorúként még szűz vagyok, de szerelmes, jöjjek össze előbb más nőkkel?

Figyelt kérdés
Hogy ne nevessen majd ki, és legyen tapasztalatom már a csajozásban is. Meg rossz is lenne egy nővel lenni egész életemben.

2018. márc. 22. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
igen
2018. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zavar, hogy ő meg időközben összejön mással ....
2018. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Rossz lenne egy nővel lenni egész életedben ? Ember szűz vagy, 20 évig nőd se volt, most meg szerinted te lettél a randiguru és így már,hogy van szerelmed összejön másik 8 előtte 2 hónap alatt vagy hogy gondoltad ?
2018. márc. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Valahogy így. Bár a szerelem általában úgyis elmúlik.
2018. márc. 22. 23:08
 5/9 anonim ***** válasza:
És hogy maradtál szűz ennyi ideig ? És hát igen el, vagy lehet nem is voltam még az sosem, nem tudom.
2018. márc. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Valahogy így alakult. Pedig sok nőm lehetett volna, bárkit megkaphattam volna... csak mindig félénk voltam.
2018. márc. 22. 23:14
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Mitől félsz,ha bárkit megkaphatsz ? Mer' hogy én 15 évesen vesztettem el a szüzességem és az akkori haverok, révén,hogy idsőebbek voltak hlaálra cikiztek,hogy még szűz vagyok,hát dagadt voltam meg mi egymás. Két év kemény sportolás változtatta meg az életem.
2018. márc. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A félénkség az irracionális félelem.
2018. márc. 22. 23:31
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ezt általában az erkölcstelen, hülyék szokták tanácsolni. Az a csaj, aki emiatt kinevet az nem normális, nincs tisztába azzal, hogy lehet valaki tapasztalatlanul is olyan jó partner, mint akinek voltak exei. Honnan tudod, hogy rossz lenne csak egy partnerrel? Ez igaz lehet, hogyha nem válogatod meg és mindegy alapon összejössz valakivel.
2018. márc. 24. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!