Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok! Van köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Van köztetek olyan, aki szó szerint rosszul van, ha lát egy szerelmes párt?

Figyelt kérdés
Különösképpen akkor, ha a csaj nem is néz ki rosszul és tisztában vagy vele, hogy neked talán sosem lesz ilyen szerelemben részed. 23 vagyok, szűz és elképesztő irigység illetve lelki fájdalom tölti meg a szívemet, amikor meglátok egy ilyen tipikus álom szerelmespárt, akik fiatalok, szépek és egymást falják a parkban, utcán, rendezvényen stb. Én eközben meg konstatálom magamban, hogy nulla férfiasság van bennem (külsőre) és talán sosem lesz egy olyan barátnőm, akibe halálosan szerelmes leszek és én is úgy falhatom (és dughatom), hogy totál elfeledkezek a külvilágról és csak egymásnak élünk.

2017. ápr. 16. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Ezek a párok mind csicskák, igénytelenek. Egy magára valamit is adó intelligens kultúrált pár, nem nyalja falja egymás a négyfalon kívül. Csak a kutyák szoktak összetapadni mindenki szemeláttára.
2017. ápr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%

Annyira nem vagyok rosszul, csak tudom, hogy ezt azért csinálják ott, hogy megmutassák a többi embernek hogy ők milyen idilli pár, és milyen jó nekik.

Ez még a facebook előtti világ maradványa. De el fog tűnni pár évtized múlva, és csak a facebookon látod majd a közben magukról készített szelfiket.

2017. ápr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Noha nekem már voltak barátnőim hálistennek, egy ideje nincs és mit ad Isten? Mentem ma is futni este, sehol senki kb. az utcákon, erre mikor jövök vissza a ház elé, szembejön egy pár, elég csinos nő taggal. Na mondom magamban, erre most qrvára szükségem volt. :D Rögtön beugrott a kép, hogy mennek haza bäszni. :'D
2017. ápr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem sajnálom tőlük, irigykedni meg végképp nem fogok. Irigykedjen mindenki más rám.
2017. ápr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Hát figyelj, én 25 vagyok, nekem se volt még soha szerencsém a szerelemben(bár belém már voltak szerelmesek többen is, de sosem azok a lányok, akiket én szerettem), még sincs az ég egy adta világon semmi bajom azzal, ha látok egy szerelmespárt, teljesen hidegen hagy, engem a saját életem érdekel, nem másoké, felőlem mindenki legyen olyan boldog, amennyire csak lehet, attól nekem nem lesz rosszabb. Soha nem értettem az irigységet. Pl. rám is sokan irigykednek a stabil anyagi helyzetem miatt, kívülről az jön le, hogy egy gondtalan burzsuj figura vagyok, pedig ha jobban ismernének rájönnének, hogy egyáltalán nem irigylésre méltó az életem, nekem is megvannak a magam problémái(mint például szerelmi, vagy sok egyéb téren). Szóval sztem ne irigykedj! Pláne ne olyanokra, akiket nem ismersz. Nincs olyan személy a Földön, akinek minden szempontból tökéletes lenne az élete.
2017. ápr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Nyáladzást alapból nem bírom, nem tetszik, csinálják a 4 fal között kettesben (vagy mit bánom én hogyan), azt csá. De ha azonos neműeket látok szerelmeskedni nyilvánosan, attól végleg felfordul a gyomrom, öklendezni kezdek. Nagyon undorító :(


Amit te írsz, az más. Nekem úgy tűnik, hogy magadtól leszel rosszul, hogy milyen egy balfas.z vagy, hogy nem akarsz tenni magadért semmit, mert egyszerűbb gyakorin nyafogni minden nap... ebből nem lesz előrelépés.


Vagy ki tudja... Nem is lenne probléma, hogy nyafizol meg nem teszel semmit, mert kit érdekel tényleg, kényelmes lehet a helyzeted és amúgy boldog is lehetnél még így is, tudod...

CSAK! Míg nekem nincs szükségem előrelépésre, elfogadom, hogy öklendezem, addig neked úgy tűnik (szövegedből ítélve) nagyon is lenne. És így lesz a problémád nagy baj... DE! Neked kell megoldanod, szóval tanulj! Önismeret-önfejlesztés

2017. ápr. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Tipikus magyar mentalitás: azt nézed hogy másnak mije van, és azon keseregsz,hogy neked miért nincs,és nem azt nézed hogy te hogyan tudnád azt elérni(extrém esetben még jobb is lenni) mint amit a másik..persze van az a pont amikor az ember beletörődik,de az a pont még nem 23 évesen jön el :)
2017. ápr. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Én is írigykedtem korábban amikor láttam hogy nyalják egymást!Most inkább el forditom a fejem,akkor nem fáj annyira a luzerségem!
2017. ápr. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Ismerem ezt az érzést, igyekszem nem odanézni amikor párokat látom.
2017. ápr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Összintén én szeretek nekik oda szólni,lerombolni a kis álomviláguk,jót szoktunk nevetni a haverokkal mert látszik hogy rosszul esik neki.Mielőtt valaki azt hinné voltam már kapcsolatban,de jobban szeretek kőszívű,szemétkedős lenni.
2017. ápr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!