Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha írok egy lánynak sablon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha írok egy lánynak sablon szöveg nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok ha írok egy lánynak (nem is nagyon ismerem csak latasbol) sablon szöveg nélkül hogy tetszik és egyből kérek talalkat hogy saját maga szemelyeben ismerjem meg az nagyon gaz?? :) (MEGUNTAM EZT A FACEBOOK ÜZENETES ISMERKEDÉST!!!!)

2018. márc. 25. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Tehát ajtóstul akarsz a házba rontani?
2018. márc. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek jön az be, hogy azonnal tali. Inkább érdeklődj, hogy hogy van, kezdj el vele ismerkedni és pár levél után hívd el talira.
2018. márc. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
A héten kb 3/3 nál nem vált be :D. Elküldtek hogy biztos csak dugni akarok. Pedig kávézni hívtam őket. Sok az idióta sajnos.
2018. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hat nem szeretnem lerohanni csak hogy a facebookos reszt valahogy elkerulnem ha lehetne.

De a masodik valaszolonak igaza lehet.

2018. márc. 25. 16:47
 5/7 A kérdező kommentje:
3. Valaszolo akkor maradok a 2. Valaszolo verziojanal :D
2018. márc. 25. 16:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg!


Veszteni semmit nem tudaz vele. Tapasztalatszerzésnek bazijó lesz, ha történik valami, ha nem! 🙂

2018. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a 6-nak is.

Azert nem azeretem a facebookos beszelgeteseket mert a mizunal eleakad alltalaban.

2018. márc. 25. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!