Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj a sablon kezdő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj a sablon kezdő szöveg a nőknek? (Ami amúgy jó)

Figyelt kérdés

Idén 11 nővel szexeltem, tehát a szövegem (is) elég jó, de azért éves szinten mindig belefutok ilyenekbe, ahol mondjuk két csaj ismeri egymást véletlenül akiknél próbálkoztam és a régebbi (akivel mondjuk valamiért nem jött össze) megosztja az újabbal, hogy "Nézd már, ő nekem is pont ezt írta".


Amúgy egy két mondatrészes, kb 10-12 szavas szövegről van szó, ami tökéletes beszélgetésindító, ezért használom mióta rájöttem erre magamtól. Akkor jó, ha totál ismeretlenül szólítasz meg lányt akár személyesen, akár netes ismerkedésnél.

A nőkben van valami ennyire agy nélküli, ösztönös rész, ami már kikéri magának, ha őt nem kezelik egyedi kis hópehelyként és véletlenül egy férfi ugyanazt meri neki mondani, amit már korábban az életben valaha egy másik nőnek is mondott?


A nők tényleg ilyen lehetetlen módon elvárják az egyediséget egy ilyen világban, hogy egy férfinak minden alkalommal amikor megszólal, egy egyedülálló, önálló nyelvi bravúrral kellene előjönnie, amit még soha senki nem mondott korábban a világon?


2016. nov. 5. 20:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%

Mi nem szarja le?

Megy a hőbörgés, mert megkefélted a barátnőjét is.

Nem egyutcás faluban laksz, szal no problem.

Az újszülöttnek meg minden vicc új.

Ennyi.

2016. nov. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés jó, merthogy ez tényleg gondot okoz.

Nekem az jön le a sablonos és gyors ismerkedésből, hogy a szexben is pont ez a stílustalanság és az ezzel járó tapasztalatlanság működik nála, merthogy a sablonosság igen, éppen ezt jelenti. Tudod, nem a mennyiség, hanem a ...

2016. nov. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer írt rám egy pasi ilyen ismerkedős szöveggel, amit tanult valahol, de azonnal lejött, hogy ez nem ő.


Olyan volt, mint mikor a filmekben a robot vagy a földönkívüli embernek akar látszani. Nem az volt a baj, hogy nem eredeti, hanem hogy nem életszerű. Nem emberi, ctrl c+ctrl v, amit elküldött 200 másik embernek.

2016. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha létezik isten, és be akarja ennek az ateistának bizonyítani a létét, intézze el, hogy a 3-assal élőben soha ne találkozzam.
2016. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell, hogy ismerjék egymást a lányok. Egyszerűen érzi az ember, ha mindenkinek ugyanazt mondod. Egyébként inkább stílustalanságnak nevezném, de ha így is van sikere, akkor neked egyszerűen nem mindegy?

Nyilván nem a nagy szerelmet keresed, vagy lelépnek tőled, mert érzik, hogy magad feléjük helyezed. Az írásodról szépen lejön, hogy mennyire tartod őket. :)

2016. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%
És ezek szerint mégis csak ez kell nekik, szóval jól csinálja. :) A kedves jófiú addig egyedi kisregényt ír minden egyes nőnek és még csak válaszra sem méltatják.
2016. nov. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"kedves jófiú addig egyedi kisregényt ír minden egyes nőnek és még csak válaszra sem méltatják."


Pedig ők legalább észrevették, hogy az oldschool, nagyon eredeti biciklije nem piros, hanem kék :D

2016. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szinte mindegy mit írsz a lánynak, ha bejössz neki, egy alap dologra is visszaír, ha nem, akkor a legegyedibb, legszebb levélre sem ír vissza még egy olyat se, hogy "bocsi de nem vagy az esetem." (ha egyáltalán elolvassa, mert meg sem nyitják sokszor).

Csináld azt, ami működik, a többi lényegtelen.

2016. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a kedves jó fiú is bemásolja mindenkinek ugyanazt. Nem tudom, honnan szedtétek, hogy valami lírai etűddel kellene készülni minden alkalomra? A végletekben való gondolkodás (itt sem) vezet sehova. A túl sok líraiság is épp oly fárasztó tud lenni, mint ha valaki szerencsétlenkedik.

Igen, valóban kicsit több agy munkát feltételez spontánnak és eredetinek lenni, ismerek olyan gyereket aki a kisujjából kirázza anélkül, hogy mesterkélten hatna.

Egyébként rövid afféroknál nem biztos, hogy kibukik a sablon, (habár sokszor érezhető) hosszútávon viszont az ember egész jellemére kirajzolódik, nem működnek a trükkök.

2016. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem undorító, hogy pl. Tom Jones őmajomságának el van nézve a "vácc nyú pusziket" a többieknek meg nem.
2016. nov. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!