Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is voltatok ilyen helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is voltatok ilyen helyzetben, miert vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

19/l

Sose volt barátom még. Életembe egyszer csókoloztam. Nem vagyok csúnya, adok magamra. Bunko sem vagyok. Kedves vagyok az emberekkel. Nyitott vagyok az emberek felé. De egyszerűen nem akar összejönni egy randi se....próbálkoztam már, hogy én írtam rá fiúra( egyszer volt ilyen) de nem sikerült...azt mondta jól nézek ki tetszem neki, de kapcsolatot nem akar. Páran voltak akik szexkapcsolatot akartak velem, de én abba nem vagyok benne. Nehéz már mert a nővérem alig szingli....hosszú távú kapcsolatai voltak és ha vége lett egy hónap múlva alakulóban volt a következő....kérdeztem, hogy mi lehet a baj, de erre ő se tudott rájönni. Nem vagyok egy unalmas ember, mert mindenről lehet velem beszélgetni. De a fiúk bem Vesznek észre vagy már nem tudom.:(( a helyesírásért bocsánat Dee telorol vagyok és néha elfeledkezek ékezetet írni.


2018. márc. 25. 19:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem mindenkit kell ugyanazoknak észrevenni.

Egyébiránt nem lehet, hogy vannak, akik észrevesznek, de te vagy az, aki nem veszi észre őket?

2018. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem írnak a fiúk....Vagyiss egy fiú írt, de vele nagyon nemtudtam beszélni. Kérdezgetett én valaszoltam normalisan nem szavakban. Visszakérdeztem és egy vagy két szót írt. Ha meg megkérdeztem hogy h van...válasza mindegy vagy semmi érdekes.
2018. márc. 25. 19:40
 3/17 anonim ***** válasza:
Na majd itt kapsz üzenetet bőven. De vigyázz mert sok a beteg állat
2018. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Heh.

Itt aztán el fognak árasztani az üzenetek, és széles skálát fognak lefedni a legbátortalanabbtól a legalpáribbig.

2018. márc. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem pont ismerkedés celjabol irtam, hanem h ha van masnak is tapasztalata, hogy jart igy akkor mit csinalsz stb:D mert en nehezen torodok bele, hogy ennyire semmit ero lehetek a fiuk szemebe
2018. márc. 25. 19:45
 6/17 anonim ***** válasza:
Mik azok a tulajdonságaid, amik negatívak (szerinted)? Mit nem szeretsz magadon? Lehet, hogy ezeket kellene először feltárni. Ha nincs ilyen, akkor kár aggódnod. Egyszerűen nem volt eddig szerencséd. Időd van bőven... :)
2018. márc. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

A negativ az hogy kisse naiv vagyok, neha az onbizalmam is meginog. Nem vagyok nagyon vekony...atlagos az alkatom. Sertodekeny is vagyok.

De a pozitiv tulajdonsagom, hogy szeretek beszelgetni, meghallgatni masokat, segiteni is eleg gyakran szoktam.

2018. márc. 25. 19:52
 8/17 anonim ***** válasza:
A naivitás, önbizalomhiány akár még vonzó is lehet. A kulcs szerintem a sértődékenység. Ezen kellene változtatni. Lehet, hogy nyafogósnak és ebből kifolyólag labilisnak hisznek. :)
2018. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A sertodekenyseget nem adom tudtára senkinek se, mintha nem tortent volna semmi....nyafogos meg egyaltalan nem vagyok:O
2018. márc. 25. 20:00
 10/17 anonim ***** válasza:
Ennek igazából sok oka lehet és elég nehéz így pontosan behatárolni. Azt szabad tudni, hogy merre laksz?
2018. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!