Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is voltatok ilyen helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is voltatok ilyen helyzetben, miert vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

19/l

Sose volt barátom még. Életembe egyszer csókoloztam. Nem vagyok csúnya, adok magamra. Bunko sem vagyok. Kedves vagyok az emberekkel. Nyitott vagyok az emberek felé. De egyszerűen nem akar összejönni egy randi se....próbálkoztam már, hogy én írtam rá fiúra( egyszer volt ilyen) de nem sikerült...azt mondta jól nézek ki tetszem neki, de kapcsolatot nem akar. Páran voltak akik szexkapcsolatot akartak velem, de én abba nem vagyok benne. Nehéz már mert a nővérem alig szingli....hosszú távú kapcsolatai voltak és ha vége lett egy hónap múlva alakulóban volt a következő....kérdeztem, hogy mi lehet a baj, de erre ő se tudott rájönni. Nem vagyok egy unalmas ember, mert mindenről lehet velem beszélgetni. De a fiúk bem Vesznek észre vagy már nem tudom.:(( a helyesírásért bocsánat Dee telorol vagyok és néha elfeledkezek ékezetet írni.


2018. márc. 25. 19:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Pécs
2018. márc. 25. 20:07
 12/17 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy... Kérdezz rá konkrétan, hogy mi bajuk van veled, miért nem vesznek észre, vagy miért nem válaszolnak? Lehet, hogy van olyan negatív tulajdonságod, amikről nem tudsz, ők meg nem mondják... :)
2018. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A barataim/baratnoim azt mondjak nincs baj velem. Es van jo par akik meg ha faj akkor is az igazat mondjak es szerintuk sincs baj velem csak durvan szerencsetlen vagyok. A fiuk meg annyit mondanak, hogy full jo vagyok szep az alakom az arcom kedves vagyok jol elvannak velem, de nem lesz ebbol kapcsolat.
2018. márc. 25. 20:10
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is hasoló helyzetben voltam. Utána lett valakim , de az nagyon szomorúan végződött. Végül most megint ugyan ebben a helyzetben vagyok. Egyszer lent, egyszer fent. Sajnos megesik az ilyen :D 22/F
2018. márc. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hú de nagyon el vagy késve baz*meg, mindjárt elmorzsolok egy könnycseppet. :D

Majd, ha 39 évesen mondod ugyanezt, akkor meg fogunk sajnálni. :)

2018. márc. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Tudod te, hogy pontosan ugyanez hány férfival játszódik le a világban?

És ők mégse rinyálnak.

2018. márc. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Amennyit leirtál, abbol azt látni hogy tul gyenge jellemed van, nem váltasz ki erösebb, izgalmas érzelmeket másokbol mert tul visszafogott vahy. De lehet csak én látom igy.
2018. márc. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!