Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csúnya fiúk hol szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya fiúk hol szoktak társat keresni maguknak?

Figyelt kérdés

2018. márc. 27. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Itt.
2018. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Én sehol, annyira nincs önbizalmam, hogy képtelen vagyok elhinni, hogy bárki is vonzónak találhat, és eddig nem is figyeltem ezt meg senkin.

Emiatt kezdeményezni se mertem soha senkinél, egy nő felé sm próbáltam közeledni, nem is igazán voltam közelebbi viszonyban egy nővel sem. (Na jó, de általános iskolában, volt pár lány akikkel egész közel kerültünk, legalábbis baráti szintre.)

Utána semmi, gimiben a barátaim, barátnőivel egész jól elvoltam, de nem igazán voltam szingli csajok társaságában, vagy ha igen se próbálkoztam, mert vagy nem is találtam olyat akit szeretni tudnék, vagy tudtam, hogy úgy se lenne esélyem nála.

Most egyetem alatt lövésem sincs, hogy miként lenne érdemes közeledni vslaki felé.

2018. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Én sehol. Felesleges időpazarlás.
2018. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem keresek.
2018. márc. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért kell általánosítani mindenkit ilyen kérdéssel? Te vagy csúnya ennyi erővel. Ilyen egoista kérődzőt komolyan . Neked mi a szép ember? Észrevetted márhogy emberek vagyunk és nem tökéletes görög istenek? Xd
2018. márc. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 A szépség valóban relatív, de tagadhatatlan, hogy vannak emberek, akik a társadalom többsége számára taszítóak, így ők igen is érezhetik magukat rondának, én is ide tartozom.
2018. márc. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sehol, nincs értelme erőltetni.
2018. márc. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!