Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A emberek miért választanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A emberek miért választanak ocsmány párt maguknak (~95%-ban)?

Figyelt kérdés

Nem a celebekre, vagy a lecsúszott emberekre gondolok, hanem az átlagemberekre.


Azt látom, hogy szembe jön velem 1-1 pár, és tuti, hogy vagy a nő, vagy a férfi ronda (ha nem is ronda, de minimum "valami nagyon nem oké"). De nem ám "sok" ilyen eset van, hanem egyenesen majdnem mind.


Saját tapasztalat dettó...

Ami aggaszt, hogy a nem-szép hapsijaimmal (3 volt eddig) működött minden (kommunikáció, szex, ízlés - kivéve, hogy ugye egy csúnyácska ember mellett hamar meglátod az összes többi szépet - NEM megcsalásra gondolok, csak látásra!), míg a jól kinéző párjaim (3 volt) szakítottak velem 2 hónap után, és csúnyább nőkkel jöttek össze (bocs, az egyiknek most szép a nője, bár azzal a pasival én szakítottam anno, és sok hónap után).


De nem én vagyok az egyetlen, aki így látja. Más emberekkel is beszélgettem már (persze a pasijaim említése nélkül), és ők is mind ezt látták - férfiak és nők egyaránt. Feltételezem, van ennek tudományos oldala. (Lehet azt kellene elolvasnom valahol...) :D



2017. okt. 8. 14:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom elképzelni sem tudod, hogy léteznek kevésbé felszínes emberek is nálad.
2017. okt. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
38%
Ennél felszínesebb kérdést még talán nem is olvastam eddig gyakorin. És persze milyen más neműtől érkezne mint egy nőtől... :))
2017. okt. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%

Hála az égnek, nem mindenki te -.-

Örülj, hogy te ilyen tökéletes vagy, másokat meg haygj élni.

2017. okt. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
Azért kíváncsi vagyok annak a matematikai bizonyítására, hogy hogyan lehetséges az, hogy az emberek 95%-a nála rondább emberrel lehessen együtt. Nem vagy valami agysebész.
2017. okt. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Ja, most megsértődik a sok párkapcsolatban élő, mert őt, vagy a párját le mertem rondázni (és persze talán magatokra ismertek). :D


A %-ot - te okos matekzseni (gondolom, matematikus végzettség megvan nálad) - úgy kell érteni, hogy szembe jön velem kb. 10 pár (nem számolom konkrétan), abból kb. 9-nél igazam van, a kb 10. pár pedig olyan so-so... mit kapsz? 95%-ot. De persze ne zavartasd magad egy percig sem. A saját tapasztalatomat írtam le.


Valaki esetleg értelmes választ tudna adni? Vagy egy könyvet, ami tudományos oldalról közelíti meg? :) Pszichológiai, vagy biológiai szempontból?

2017. okt. 8. 14:58
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt fejtsd ki nekünk, hogyha ronda párt választanak akkor mi van? Drágább lesz a kenyér? Vagy frusztrál téged, hogy nem az ízlésed szerint zajlik a világ?

Nem értelek...

2017. okt. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
Kinek mi a szép? Valaki az arcot nézi, az alak szinte nem is számít. (ez voltam én régebben). Én sokat vagyok férfiak között. Sorolom: Körte alakú nő, Keskeny váll,széles csípő. Soknak bejön. A nagymellű, bármilyen alkattal. Mások a lábakat nézik. Itt is nagy a szórás, kinek mi a szép. Mások meg a magukhoz hasonlót tartják vonzónak. Példát is írok: Férfi, kövér arc, kis toka, sötétbarna haj,kék szemek, fehér bőr, pocak, vékony karok, lábak. Párja ugyanez nőben. Akár tesók is lehetnének. Imádják egymást. Azt kell megértened, hogy mások más szempontok, értékrend szerint néznek, osztályoznak embereket. Ez így van jól. Mi lenne ha mindenkinek ugyanaz tetszene?
2017. okt. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
54%

Nem talált, mindketten átlag felettiek vagyunk a párommal.

Csak elborzadtam a hülyeségeden, és nem tudtam szó nélkül hagyni, kérdező.

Téged a normálisabbja akkor nem a külsőd miatt fog kerülni, lesz rá egy jóval nyomósabb oka ez alapján a kérdés alapján

2017. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

"úgy kell érteni, hogy szembe jön velem kb. 10 pár (nem számolom konkrétan), abból kb. 9-nél igazam"


Ha 95% rondább párt választ magánál, akkor értelemszerűen 95% szebbet választ magánál. És a fentmaradó 5%-ban kb. egyforma szinten van a kinézetük. Mármint a te sekélyes és szubjektív beosztásod alapján.

2017. okt. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

A matekzseni vagyok. Szimplán, ha az emberek 95%-a nála csúnyább emberrel van együtt, akkor az emberek 95%-a nála szebb emberrel van együtt. 95+95= 190%, no de mindegy. A kérdésed értelmesen úgy fogalmazható meg, hogy: miért van az, hogy az emberek 95%-a a vele nem egyező szinten lévő emberekkel alkot párt?


Azért, mert ezek a szintek, amiket a külső osztályozása alapján alkotsz, mindössze szubjektív élmények. Az már igazolhatóbb lenne, ha azt kérdeznéd, hogy miért van az, hogy az emberek nagy része vele nem egy anyagi szinten lévő társsal van együtt, mert a számadat az száraz tény, vitatkozni nem lehet vele. De a vonzalomhoz nincsenek mérőeszközeink és szabványaink, nincsenek mintavételi eszközeink, soha nem tudsz egy objektív skálát alkotni arról, hogy ki mennyire vonzó, mert egyszerűen a vonzalomhoz két ember kell, és egyiknek a perspektíváját fel kell használni a kiértékeléséhez. Az a nézet pedig teljesen más értékrendszeren alapul, mint a tiéd.

2017. okt. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!