Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van alapja, ha részben amiatt nem merek csajozni, mert félek, hogy miként reagálna az életkörülményeimre, szokásaimra, családomra?

Figyelt kérdés

Nem vagyuk valami gazdagok, rendezett körülmények között élünk, de rengeteg dologra ráférne a felújítás. Bár ez aggaszt a legkevésbé.

Az már jobban zavar, hogy az esetleges rossz/furcsa szokásaimra, hogyan reagálnának, amiket sok esetben én teljesen természetesnek veszek.

Illetve, hogy magával a családommal, hogyan jönne ki, mert amíg egyetemista vagyok itthon fogok lakni, hiába van lakásom.


2018. márc. 27. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz már annyit.

Most kivel fog a csaj járni, veled vagy az életkörülményeiddel?

Ne csinálj már bolhából elefántot!

2018. márc. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hajajj, Kérdező...


Amíg nem fogadod el magad és a körülményeidet, addig ez nem lesz jobb.

Figyelj, senki sem tökéletes, mindenkinek vannak hibái, rossz szokásai. Aki szeret, ezekkel együtt fog szeretni, legalábbis elfogadja majd őket. Akit zavar, az majd továbblép, nem egymást keresitek.


Másrészről viszont; ha zavarnak a körülmények, vagy bármi, hát változtass rajta! De semmiképp se rinyálj!

Felújítani lehet kicsiben, lassacskán is. Rossz szokásokról -ha felméred, hogy azok- le lehet szokni, vagy csökkenteni lehet őket.

Engedd el a felesleges szorongásaidat, különben egy jó pillanatod sem lesz az életedben!

2018. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 Sajnos folyamatosan szorongok, jelenleg a rossz szokásaim egy részén el kezdtem változtatni, igyekszem igényesebb és önállóbb lenni, de lassú folyamat.


Az önbizalmam növelése pedig nem megy, ez utóbbi téren, inkább csak vissza felé haladok.

2018. márc. 27. 15:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Napi rinya 2


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


A hozzáállásod a probléma, nem más.

Leírtam, te fogsz kelleni a csajnak és nem a szüleid lakása.


De csak akkor fogsz kelleni egy csajnak ha a hozzáállásod változtatsz.

2018. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Nem rinyának szántam, csak kérdeztem.
2018. márc. 27. 16:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, hogy milyen "rossz szokásokról" van szó. Lehet rossz szokásnak nevezni, ha valaki alkoholista vagy ha csak havonta egyszer fürdik és azt is, ha mondjuk a járdán nem lép a csíkokra. Ha az előbbihez hasonlóak a "szokásaid", akkor jól teszed, ha nem csajozol egyelőre. Ha a másodikhoz hasonló a helyzet, akkor ilyesmit egy normális nő bőven tud tolerálni.
2018. márc. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Inkább apróságokra, pl. hülye pózban ülök sok esetben a széken, zokniban alszom, fürödni szoktam zuhanyzás helyett, sokszor van rendetlenség a szobámban (, de a tisztaság rendben van), nem tudok főzni... Ezek egy részén vàltoztsttam, vagy azon vagyok, de még lehetne sorolni rengeteg apróságot.
2018. márc. 27. 16:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Azok szoktak ilyenek lenni,akikre minden kis szarért ràszólnak a szüleik.Ezek még nem olyan rossz szokàsok.Sokan alszanak zokniban.Meg ki nem ül néha hülyén?Tényleg olyasmim aggósz,amin nem kéne.Sokan észre sem vennék.Màr azt hittem,túrod az órrod,vagy ràgod a körömöd.Na az màr tényleg gàz.
2018. márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!