Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bajt jelenthet ha nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajt jelenthet ha nem volt még komoly kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Lassan betöltöm a 23. életévem, és sajnos eddig 2-3 hónapnál tovább nem tartott egy kapcsolatom sem. Legfőképp az akadályozta ezt meg, hogy nagyon nehezen engedek el dolgokat/embereket és 6 éven keresztül szerettem egy fiút, aki ezt nem viszonozta. Hébe-hóba együtt voltunk, de nem tartósan. Szerencsére ezt sikerült lezárni de azt érzem, komoly gondok lehetnek velem amiért nekem még nem volt alkalmam egy hosszútávú kapcsolatot megtapasztalni. Akik ezen időszak alatt voltak, velük sem jött össze. Valahogy mindig az van, hogy aki kell, annak én nem. Hol szúrhatom el?


Egyébként bőven akad jelentkező, de írtó válogatós vagyok. Talán ez is lehet egy akadály. Kezdek kétségbeesni, szeretnék én is szeretni valakit, aki ezt viszonozza is. Család részéről is kezd nyomás lenni rajtam, hogy legyen már valaki.



2018. márc. 27. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:

"Egyébként bőven akad jelentkező, de írtó válogatós vagyok. Talán ez is lehet egy akadály."

Nem talán, hanem biztos, hogy ez a baj. Ezzel meg is válaszoltad a saját kérdésed.

2018. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad magadnak.
2018. márc. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen igazad van #1 ez egy rossz tulajdonság, ugyanakkor mindenképp olyan mellett szeretnék lenni, akiért oda vagyok. Nem akarok valakivel csak azért lenni hogy legyen valaki. Semmi esetre sem kell hogy tökéletes legyen, az olyat nem is szeretem. Csak váltsa ki belőlem azt, amitől azt érzem, csak ő kell! Valamiért ezt nem találom. Egy helyes arc nem hoz ilyen szinten lázba, édes kevès. Akivel pedig ezt éreztem, azzal nem jött össze.
2018. márc. 27. 22:05
 4/5 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
23 évesen elég gáz. Na meg az is, hogy fogalmad sincs, milyen egy párkapcsolatban létezni, meg milyenek az azzal járó leküzdeni, s megoldani való akadályok, problémák. Tapasztalat híján később meg csak egyre rosszabb lesz. Egyre elviselhetetlenebb, önzőbb leszel. Mellesleg nekem egy 23 éves lány ne bömböljön párkapcsolatokról.
2018. márc. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanmár... Én is hasonló helyzetedben voltam, csak 6. egyetemi éven végén ismertem meg a párom ( 24 évet éppen hogy betöltöttem), lehúztunk eddig 2.5 év távkapcsolatot, közben mindketten éreztünk, hogy olyan az a kevés együtt töltött hétvége, mintha házasok lennénk, így már eljegyeztük egymást. Nekem ő az első, neki volt pár komolytalan, rövid próbálkozás. Alapból mindig is csak egy emberre vágytam az életembe, és komoly kapcsolatra. Ha mindketten komolyak vagyunk ilyen téren, akkor a tapasztalatlanság nem olyan nagy probléma. Persze, macerás volt annyi gátlás után elveszíteni a szüzességet, de ha valaki szeret, megérti, és kivárja amíg megvan a kellő bizalom.

Tehát semmi se lehetetlen...

2018. márc. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!