Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, nektek mennyire kiábrándító, ha egy pasi nem szeret fésülködni?

Figyelt kérdés

Sokszor jelenik meg úgy, hogy össze-vissza áll a haja, csapzott, elhanyagolt, ha az éjszaka elfeküdte, nem foglalkozik vele, így megy suliba/dolgozni. Süt róla, hogy nagyon ritkán fordul még fésű a kezében. Egyébként rengeteg férfit lehet meglehetősen csapzottan látni az utcán, itt-ott, és az ember már-már azt gondolná, hogy valamilyen stílust követnek :D De szinte biztosan arról van szó, hogy nem adnak a megjelenésükre.


Nektek mennyire van kifogásotok ez ellen, mennyire kiábrándító ez egy férfinél? Mennyire rontja az összképet?



2018. márc. 28. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Igénytelen ember nálam szóba se jöhet.


Egyébként nem csak azért kell fésülködni, hogy jól álljon a hajad, hanem azért, hogy a letapadt hámrétegeket a fejbőrödön felszabadítsd.

2018. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szoba sem allok vele.
2018. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Igaz, nem nő vagyok, de se fésűm, se hajkefém. Eddig, egyetlen nő nem tette szóvá.
2018. márc. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Önmagában az nem zavarna, hogy nem fésülködik. Én nő vagyok és én sem szoktam naponta fésülködni (csak hajmosás után), mert úgy sz&#@rul néznék ki...úgy lelapulna a fejemre, de közben szállna a hajam össze-vissza és nem lehetne vele kezdeni semmit. Ugyanakkor, ha szimplán úgy hagyom ahogy van vagy beszárítom, besütöm és kézzel megigazgatom, akkor úgy nekem tetszik és szerintem jól áll. Szóval önmagában a fésülködés hiánya szerintem nem olyan nagy baj. Ugyanakkor attól még figyeljen oda a megjelenésére és ne nézzen ki csapzottnak, elhanyagoltnak! Ha éjszaka elfeküdte a haját vagy kócos, akkor igazítsa meg. Nem arról van szó, hogy vágasson magának nem tudom milyen extra frizurát (bár egyébként szerintem az is fontos, hogy ha már elmegy a fodrászhoz, akkor olyan hajat vágasson, ami előnyös) vagy, hogy ha nap közben összekócolta vagy fújt a szél vagy mit tudom én, akkor már nem tökéletes a haja, de azért reggel ne úgy menjen már ki az utcára, hogy látszik rajta, hogy most mászott ki az ágyból...Nálam ez igénytelenség lenne és igen, zavarna.
2018. márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Én nem fésülni szoktam, hanem vízzel átöblíteni, majd hajszárítóval beállítani. Mindig megcsinálom, mielőtt elmegyek itthonról. Utálom, ha nem úgy áll, ahogy kéne.
2018. márc. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Eléggé. Undorító. Szerencsére párom nem ilyen. Ha ilyen lett volna, össze sem jövök vele, mert ennél igényesebb vagyok.
2018. márc. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy csak kócos és kicsit össze-vissza áll, vagy elhanyagolt, csapzott, 1000 éve nem volt levágva normálisan, talán még jó zsíros is.

Az előbbi jó is lehet, az utóbbi igénytelen.

A lényeg, hogy a saját rutinomba ne szóljon bele. Egy ideje vasalom a hajam, fésülködni is nagyon szeretek, úgyhogy lehet nem férnénk meg. :D

2018. márc. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy hogy ez milyen eredménnyel jár. Az én párom se fésülködik már több mint 10 éve, de erős szálú hullámos haja van, amit nem igazán tud elaludni, vagy ha mégis, kétszer beletúr és nincs vele gond. És amúgy 3 naponta mossa, mindig nagyon finom puha és jó illatú. Nála nem zavar. Igazából még az se, ha kicsit kócos marad, mert amúgy egy nagyon tiszta, ápolt ember, vagy borotválkozik vagy nyírja a szakállát amikor megnöveszti, minden nap tiszta ruha, fürdés, dezodor, parfüm, vágja a körmét, méretben és stílusban ráillő ruhákat hord, tehát ha meglátod kócosan az utcán, se az jut eszedbe hogy "na ez se fürdött még a héten" hanem hogy összefújta a szél a haját.

Ha általános elhanyagoltság is tartozik hozzá persze, és zsíros, korpás fésületlen hajjal, a tegnapi pólójában mászkálna büdösen, azt persze nem tűrném magam mellett.

2018. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb férfinek vagy erősen kopasz/kopaszodó, vagy 1 centinél rövidebb haja van. Azon mégis mit fésüljön? Nekem is volt hátközépig érő hajam, akkoriban nyilván fésülködtem... de amióta kopaszodom és nagyon rövid a hajam, minek?
2019. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!