Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha válás miatt egy 30-as pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha válás miatt egy 30-as pasi (gyermekes) 2-3 évig kénytelen anyagi megfontolásból a szülői házba visszaköltözni (bármennyire is szeretne inkább egyedül élni), attól még lehet egy nő szemében értékes és potenciális társjelölt? Nem túl kiábrándító ez?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 12. 13:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, mit gondolsz?


Ne nagyon reménykedj. A női defualt válasz szerint nagyon sok jó pasi van még, ki független, nincs gyereke, van lakása,stb.

2016. ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

De kiábrándító.

Önállótlannak, bénának gondoljuk, ez az igazság.

Attól még lehet, hogy nem vagy ilyen, de ez lesz az első gondolata rólad a nők nagy %-nak.

Sajnos ilyen kritikus a világ.

2016. ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Mi van abban az esetben ha ugyanilyen cipőben jár valaki, de em férfi, hanem nő? Ugyanaz az élethelyzet, csak fordítva!
2016. ápr. 12. 14:12
 4/24 anonim ***** válasza:

De. Az.

Első gondolatom az lenne, hogy mire kifizeted a gyerektartást, nem marad annyi, hogy megélj belőle. Én meg nem tartalak el, lehetsz bármilyen jó pasi.

Közös élet során lejjebb kéne adni az igényeimet, amihez megint csak nincs kedvem.

Plusz nem is tudok felnézni egy pasira, aki nem tudja magát eltartani.

Én is elváltam, tudom mivel jár. Csakhogy én eltartok magamon kívül két gyereket is, nem a szüleimnél, hanem egy jó kis albérletben. Te meg egyedül se... Na szóval érted. ;)

2016. ápr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

De az,extrém gáz.


Egy nő aki igényes nem fogja és nem is akarja lejjebb adni az igényeit,fogadd el,és kezdj el dolgozni sürgősen.

2016. ápr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Pedig a pasi jól kereső pozicioban dolgozik. Tanult, értelmes. De annyi hitel szorult a nyakára, hogy inkább döntött úgy h 3 év alatt letudja ilyen formán és 34 évesen tiszta lappal folytathatja, ezzel is többet tehet félre majd mikor már külön él, vagy vehet magának saját lakást. Mintsem fizet sok 10ezret 10 éven át, "vagy kijövök az adott hónapban vagy nem" szituációban.
2016. ápr. 12. 14:20
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, sok oka lehet annak, hogy együtt élj a szüleiddel akár elváltként is, és akár anyagi okokból is. Én többféle életet láttam már, szóval meg tudom különböztetni azt, aki élhetetlen, "túl kényelmes", lusta, és azért választja ezt az utat, meg azt, aki rövid távra beáldozza a függetlenségét hosszú távú előnyért, de egyébként tervez és törekszik, hogy ne maradjon így örökké.
2016. ápr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Abban a 2-3 évben nem fogsz csajozni és ennyi. Majd ha tiszta lapot kezdtél, akkor elkezdesz ismerkedni is.
2016. ápr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Vagyis a kényelmes házasságból átnyergel a kényelmes mamahotelbe... az ilyen férfiak tapasztalataim szerint nem tudják, hova kell tenni a mosógépbe a mosóport és képtelenek a mikróban megmelegíteni maguknak egy levest.

Ezen kívül egy felnőtt nő nem szeretne már anyucival társalogni, mikor ott alszik a párjánál...

Az én párom harmincas pasi, mielőtt összejöttünk volna, egyedül élt albérletben, képes volt eltartani és ellátni magát. Ezt nagyra becsülöm benne, mert a kapcsolatban sem várja el, hogy kiszolgáljam, hanem sokat segít és értékeli az én munkámat is. Egy hónap után lett kulcsom az albijához, így várhattam például vacsorával, amikor hazaért a konyhából és a fürdőszobán sem kellett szülőkkel osztozni.

És mivel nekem is van saját ingatlanom, egyáltalán nem várom el a páromtól, hogy egyedül teremtse meg a lakhatási feltételeket. Pláne, ha ennek az az "ára", hogy évekig a szüleinél él...

Ha mindenképpen vissza akarsz költözni, akkor inkább várj pár évet a csajozással, amúgy sem szerencsés egyik kapcsolatból a másikba ugrálni. Én pl. a válásom után 2 évig nem néztem rá egy pasira sem, akkor kezdtem el ismerkedni, amikor már teljesen rendben volt az életem.

2016. ápr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
A pasi házias, tud mosni és főzni. Most is egyedül él...de döntenie kell a fenti két verzió közt. Vagy 10 évig "vagy-vagy" anyagi helyzetben, vagy 3 év alatt rendezni amit kell. Nem volt kényelmes házassága, sőt!
2016. ápr. 12. 14:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!