Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most az ilyesmi mire jó, egónövelésre?

Figyelt kérdés
Egy csaj nagyon bámult, nézett amikor látott. Névre nem ismerem, csak látásból. Kiszokott ő is járni a helyi kézilabda meccsekre, és egy kávézóba járunk. Szép, csinos lány. Nagyon bámult, nem igazán tudtam hova tenni. Nincs sok önbizalmam, és bár nagyon stírölt, de mindig is sejtettem, hogy nem akarhat semmit tőlem. Nem is akart. Nekem állt tegnap este, hogy fejeztem be, ne bámuljam tovább. Én meg erre "wtf?" Mondtam neki, hogy akkor ő se bámuljon, száljon le rólam. Erre elpirult, s visszaült az asztalához. Attól kezdve az ő és a barátnői tűzvonalába kerültem, állandóan röhögtek rajtam, gúnyosan néztek.
2018. márc. 31. 10:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Benézte, és zavarában mást nem tudott mint gúnyolni téged a barátnői előtt. Szegény csaj :D Ezt elbaxta. :)
2018. márc. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt hogy érted? Tuti, hogy nem akart tőlem semmit, akkor nem így viselkedett volna velem.
2018. márc. 31. 16:14
 13/13 anonim ***** válasza:
Hagyjad a francba, ez egy hülye csaj, nincs mit agyalnio rajta! Figyelemhiányos!
2018. márc. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!