Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyektől kérdezem. Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyektől kérdezem. Szerintetek az gáz, hogy utcán szólítom meg azt aki tetszik? Mondjuk meghívom valahová, vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Kort is légyszives írjatok.
2017. okt. 19. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem fogok hazudni. Attól függ. 1- a stílus, ez nagyon nem mindegy. 2-a helyzet. Pl ha egymásba botlotok, összekeverik a kávérendeléseteket, stb, az jó pont. De ha csak megy valaki az utcán és random leszólítod..az..hát, ijesztő.

3-hogy nézel ki. Egy csúnya fiúnak kevés az esélye, és ez sajnos így van. Nem én találom ki...

2017. okt. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én az ilyet reflexből elutasítom, ha lehet, mert mondjuk nem egy piros lámpánál vagy megállóban kap el, meg sem állok. Ha az utcán leszólít valaki az 90%ban pénzt akar kunyerálni, esetleg rám akar sózni valamit. Nekem meg, pláne ha épp megyek valahova, és nap közben egyedül nem szoktam csak úgy céltalanul sétálgatni, nincs időm arra, hogy kiválogassam, ki mit akar. Főleg, hogy még ha valaki kedvesnek is tűnik, egy idő után általában akkor is szóba kerül, hogy nincs-e egy kis fölösleges apróm.
2017. okt. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem gáz.

Persze nem tudom,hogy ezt mennyire szorosan így érted. Az,hogy az utcán leszólítasz egy pasit és meghívod valahová...Hát komolyan, én biztos nem mennék el azzal a pasival aki ebbe belemegy :)


Azért egy nő legyen NŐ, és legyen élénk fantáziája,a kinézett pasit hozza olyan helyzetbe,hogy az hívja meg valahová, valamire.

A nő jelez, a férfi pedig veszi a jelzést...Részemről ez így működhet - ha nagyon-nagyon bejön valaki.


Ráadásul ha egy pasit simán leszólítasz egyértelmű,hogy arra gondol,hogy szexuális hiányod van...vagy esetleg a másik: totál dilis vagy (bocs'). Erre reagálva fog viselkedni Veled.

Negyvenes nő vagyok, de huszonévesen se nyilatkoznék másképpen.

2017. okt. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok. Azért kérdezem nőktől,hogy megtudjam mi a véleményük erről. Persze,nem letámadás jellegüen gondoltam. :)
2017. okt. 19. 17:51
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Elég gáz, ha így ismerkedsz. Most gondolj bele, ha sok férfi próbálna így ismerkedni akkor hogyan rinyálnának a lányok, hogy senki nem akarja őket leszólítani? :D
2017. okt. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyen leszólítókkal foglalkozni. Általában zenét hallgatok, ha valaki a jelzésem nélkül leszólít, azt elkönyvelem egy bunkónak.
2017. okt. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

Rengetegszer lehet olvasni hogy a nők azért sírnak, mert nem szólítja őket le senki, nem mennek oda hozzájuk.


De hirtelen most ez is gáz lett, szóval ne szólíts le senkit. Így esélyük sem lesz ismerkedniük.

Utána pedig az a bajuk, hogy túl félénkek, és nem tudatják veled hogy bejössz nekik, és akkor meg az lesz a baj hogy nem vagy kezdeményező.

Jah igen, múltkor is azt mondták hogy egy férfi kezdeményezzen, merjen odamenni, legyen tökös, de most már meg ne csináld.


Felesleges kérdezni ilyesmit itt, a nők egy része fel sem fogja hogy mit akar, vagy mi a jó neki, a válaszuk attól függ hogy milyen hangsúlyban teszed fel a kérdésed.


Ha olyan stílusban írsz mint egy tökös férfi vagy hasonló, akkor azt írják nem gáz, de ha úgy írsz mint egy félénkebb srác akkor már gáz. Hangulatfüggő minden véleményük.

2017. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

Dehogy gáz! Ezeknek a mai lányoknak már semmi sem jó...aki normális annak nyilván megfelel, ha normálisan, udvariasan leszólítod.:) Hajrá!

22L

2017. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mivel van párom, ezért valószínűleg meglehetősen kellemetlenül érintene egy ehhez hasonló szituáció, mert még ha tényleg igaz is, nehéz úgy a tudtára adni ezt valakinek, hogy ne üres mentegetőzésnek gondolja a dolgot.

Viszont szerintem mindenképpen egy kedves gesztus, és elég nagy bátorság kell hozzá, hogy valaki leszólítsa a kiszemeltjét, csak nem mindegy, kit találsz meg ezzel a dologgal, mert szerintem helyzetfüggő, hogy "gáz"-e a dolog.

20/N

2017. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én így ismertem meg a feleségemet. Az a nő aki a hozzászólókhoz hasonlóan lepattint egy normális, vicces, de mindenképpen udvarias megszólítást az egy f@...sz szerintem :)
2017. okt. 20. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!