Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldön valaki próbált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön valaki próbált csajozni innen?

Figyelt kérdés
Milyen sikerrel?
2018. ápr. 2. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Sikerrel
2018. ápr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Kasszasikerrel.
2018. ápr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sikertelenül.
2018. ápr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Relatív sikerrel
2018. ápr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt vagod, mennyi az eu-s minimalber? Na. Mknimum a duplajat virisd.
2018. ápr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dugtam már német nőt.
2018. ápr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Diavolino44 ***** válasza:
100%

En kulfoldon elek.

Nem fogok hazudni, de otthon konnyebb. De ez sok mindentol fugg. Pl en ugy erzem, hogy otthon egy intellektualis beszelgetesert nem kell a szomszedba mennem kolcson kerni egy ki sutnivalot. Nah ez teljesen eltunik, mikor itt csajozok. Egy az, h erre nem vevok az itteni csajok, ketto meg, hogy nem beszelem rosszul a nyelvet, de ehhez sokkal jobban kellene.

Igy ami dominal az a kulsom illetve a humor/szorakoztato kepessegem. Nah meg azt mondom, hogy kulsore jobbnak szamitok, mint az itteni atlag. De nem vagyok az a vicces szorakoztato ferfi. Igy nem igazan vesznek szamitasba egy rovidtavu kalandnal.

Ettol fuggetlenul, folyamatosan ismerkedem, s mindig akad valaki, akivel alakul valami.. viszont mikor otthon (Budapest) vagyok egy het alatt 3-4 randit leszoktam zavarni.

2018. ápr. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Külföldön is vannak magyar csajok. És azért magyar lányok szépek, igényesek.
2018. máj. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol, pl. Thaiföldön (hozzájuk képest) gazdag fehérként nem lehet olyan nehéz.
2018. máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most akkor innen, vagy külfökdön? Döntsd már el.


Ha már phaszságot kérdezel, legalább ne hirdesd! A kiemeléa gombra nem kötelező rátenyerelni csak azért mert piros.

2018. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!