Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldön Ti hogyan/hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön Ti hogyan/hol ismerkedtek lányokkal/hölgyekkel? Nincs se kutya melletetek (rengetegen írták már, hogy kutyával könnyebb csajozni), se baba, se kigyúrt feltűnő test, se egyéb baromság. Mivel indítotok?

Figyelt kérdés

2016. aug. 6. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Meglobogtatok az adott pénznemből 100.000 Ft-ot :P


Na jó, nem. Igazából semmit nem tennék.

2016. aug. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem van kutyám és megnyugtathatlak, attól még nem lesz könnyebb a csajozás. Ha nem kellesz a nőknek, akkor azon az se változtat semmit, ha egy kutya áll melletted.
2016. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ha semmit sem teszel, akkor mégis hogy akarsz csinos hölgyeményeket fogni? :)


Nekem nincs kutyám (se kigyúrt felső testem, se karikás ostorom), de az, hogy neked nem jött össze, az két dologtól függhet:


1.: Argentin doggal, kínai kopaszkutyával "lehelletnyit" nehezebb lesz szimpaikussá válnod, mint mondjuk egy szamojeddel, leonbergivel. :D


2.: Rettentő sokan írták (nem én beszélek a levegőbe, lányok mondták), hogy aranyos kutyák rendesen növelik az esélyeket egy-egy leszólításhoz.


Azért neked sok sikert! :)

2016. aug. 6. 16:00
 4/10 anonim ***** válasza:

Az, amit mondanak a nők, átlalában nagyon messze áll attól, ami valójában történik.


Cuki kutyám van és kétségtelen, hogy bevonza a nők tekintetét, de attól még ugyanúgy nem kellek nekik és hidd el, próbálkoztam eleget.

2016. aug. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Akkor viszont nem értem miért mondják (sőt, cikkeznek is róla), hogy letesztelték, TÉNYLEG működik a dolog?


Szó szerint több helyen le volt írva, hogy mikor eltávolodtak párjuktól, egyből lecsaptak a kutyasétáltató barátjukra/férjükre naiv reményektől fűtött hölgyemények! Aztán mikor megjelentek, egy gyors köszönés után csalódottan gyorsan eltűntek. :D


Ez csak egy eset volt a sok közül. Most akkor hogy van ez?


Két ellentétes oldal, két különböző - ámbár mindkét fél szerint sziklaszilárd kőbe vésett - tapsztalat/vélemény.

2016. aug. 6. 17:31
 6/10 A kérdező kommentje:

Végül is mindegy, ahogy írtam nincs semmi "javasolt" ismerkedős balfa*ságom, így - akár működik, akár nem - kutyám sem, tehát a kérdés továbbra is:


Ti hol/hogyan ismerkedtek külföldön idegen anyanyelvű leányzókkal?


(Értelmszerűen legalább egy alap társalgási szint az adott nyelvből a minimum.)

2016. aug. 6. 17:35
 7/10 anonim ***** válasza:
De most komolyan ennyire ostobák a mai fiatalok? Képzeld el, ez úgy müködik hogy MEGSZÓLÍTOD valamilyen ürüggyel, ha nem beszéled az anyanyelvét akkor angolul. Persze úgy hogy a körülményekhez képest ne nézz ki tolakodónak, bár vannak csajok akiket ez nem zavar ha valami jóképű alfahím próbálja felszedni. Ha nem nyitott a társalgásra akkor úgyis két perc alatt leráz, amelyik viszont vevő az ismerkedésre az nem hajt el.
2016. aug. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Most komolyan, ennyire ostobák a vének, hogy nem veszik észre azt ami (ma, 2016-ban) előttük van? Hogy akár itt, akár más fórumokon tonnaszám rinyálnak a nők arról, hogy mennyire nem szeretik/utálják, ha utcán/parkban/akárhol csak úgy random vadidegenek leszólítják őket? (És ezek szerint az aranyos kutyás férfihez sem mennek oda - nem tudom egyébként mi baj lehet a kutyás ismerkedéssel, de ez az én esetemben úgyis sztornó).


Pont az általad említett plázacica típusú könnyűvérű nőcskék azok, akinek úgyis mindegy, csak egy link "vagány" (WTF?!) utcakölyök (jobb esetben pénzés) kan találjon rájuk.


Nem minden hölgyemény ilyen... Ezért kérdeztem rá itt, hogy halljak biztos tippeket, hol és hogyan érdemes megismerkedni a még normális értékrenddel felvértezettekkel? Nem egy éjszakás repedt sarkúakat akar minden férfi maga mellett tudni - persze arra sincs szüksége, hogy állandóan felsüljön/visszautasítsák. Éppen emiatt (ha már ennyi nőcske írta...) az utcán leszólítós dolog nem igazán lehet hatásos, azzal tuti borítékolható a folyamatos leégés.

2016. aug. 7. 13:21
 9/10 A kérdező kommentje:

"Amelyik viszont vevő az ismerkedésre az nem hajt el."


Lehet az előbbi hozzászólásomból nem ez jött le (bár te sem voltál az elején vajmi úriember), de:


KÍVÁNOM LEGYEN IGAZAD!!! :)

2016. aug. 7. 13:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Na igen, bocs az ostobázásért, ne is vedd magadra, csak néha felmegy bennem a pumpa amikor azt látom hogy a nárcisztikus csücsörítős-szelfizős viselkedésforma lenyomja a normalitást és elbizonytalanítja azokat a fiatalokat akik nem akarnak behódolni a modern csordaszellemnek. De hidd el hogy a buta p1csák a 80-as, 90-es években is a pénzes és/vagy kigyúrt hímekre hajtottak, ugyanúgy meló volt lehalászni az értelmes és egyben szép csajokat. És ez utóbbiak is szeretnek szórakozni/bulizni/táncolni, szóval ne gondold hogy esélytelen ilyet találni a szórakozóhelyeken. Konkrét tippeket a "megszólításra" inkább nem adnék, főleg hogy az általad megjelölt orosz-ukrán területeken némileg eltérő szokások uralkodhatnak, de külföldiként talán jobb esélyekkel is indulhatsz neki egy bármilyen laza beszélgetésnek.
2016. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!