Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok igaz az, hogy a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok igaz az, hogy a nagyon jó csajoknál nem mernek kezdeményezni a pasik?

Figyelt kérdés
Biztos nagy igényeik lehetnek.
2018. ápr. 2. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
A ronda pasik többnyire nem mernek, a jó pasik igen.
2018. ápr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sosem kezdeményeznek, eddig azt hittem, hogy azért, mert ronda vagyok :D
2018. ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
miből gondolod, hogy nem mernek? millió oka lehet annak, ha valaki nem kezdeményez. Ebből a "nem mer" csak egy.
2018. ápr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valamennyire igaz. Azt hiszik nem tudnak megfelelni. Szép arcúnak mondanak, adok magamra edzek stb. Neten ismertem meg a férjem. Mondtam, hogy el tudom tartani magam vàllalkozó vagyok stb. Jól eldumàltunk de az első pár randit lemondta. Félt, hogy àtverem nem gondolom komolyan túl nagyok az igényeim stb. Aztàn szerencsére sikerült megcàfolnom.
2018. ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A nagyon szép nők általában beképzeltek, nagyképűek és akkora igényük van, hogy ember legyen a talpán, aki eltartja őket. :D Még a faxomnak se kellenek. :D F
2018. ápr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet kezdeményezni, csak túl sok jóra nem érdemes számítani.

Én nem tartom magam jó pasinak. Szinte mindennap szoktam nőknél kezdeményezni. Utcán ismerkedem Budapesten.

Plazacicaknal nem szoktam próbálkozni, de természetesebb szép nőknel igen.

Mind azonnal visszautasított, mondván hogy foglalt, férje van, vőlegénye van....

Egy perc beszélgetést nem lehet elérni náluk.

Kezdem foladni....😐

Mi értelme próbálkozni ha úgy is pasija aki százszor jobb pasi mint en vagy úgy is talál jobbat?

Akár hányszor ránézek egy vonzó nőre mindig elforditjak a fejét, elkapja a tekintetét.

Tuti nem tetszem nekik, nem nézek ki elég jól nekik.


Ezek után van értelme próbálkozni?

Nem mindig a felém az oka.

Az ok sokszor az, hogy tényleg komoly elvárásaik vannak.30/f

2018. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!