Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos, ha 32 éves férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha 32 éves férfiként úgy gondolom, hogy ha megismerkedek egy nővel, akkor 2 évig kb, még komoly nem lesz a dolog, semmi köze a fizetésemhez?

Figyelt kérdés
Vidéken keresek Borsod megye északi részén nettó 174 ezer ft-ot bsc-s diplomásként. Ez itt bő átlagos bér, 130-140 et keresnek a legtöbben. Úgy gondolom, amíg nincs család, vagy legalább 1.5-2 éve nem élünk együtt komolyabban, addig senkinek semmi köze mennyit keresek (hogy mit dolgozom, az persze nem tabu). Jogos?
2018. ápr. 2. 18:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem erre alapból nem is kéne rákérdezni ha magadtól nem mondod. Ha pedig érdekli körülbelülre egy kis ismerettség után meg tudja saccolni. Én is borsodi vagyok egyébként. Alá tudom támasztani amit a bérekkel kapcsolatosan mondassz bár én azért szerencsére kicsivel többet keresek.
2018. ápr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
44%
Ti milyen nőkkel ismerkedtek, hogy így rákérdeznek a fizetésetekre?
2018. ápr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
5%
Érdeklődni lehet róla,de jól mondod, senkinek semmi köze hozzá. Én mindig azt mondom,hogy 80ezer ftot keresek :D Végülis nem hazudok vele,ennyi az alapbérem havonta,de a jutalék megtriplázza, de nem kötöm senki orrára.
2018. ápr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

Nem is kell neki a berkimutatasaidat mutogatni, de miért is lenne ez ekkora titok?

Két év szerintem marha sok ido. N első randi elején kell tisztázni, de nem is két év múlva. Akkor már mondani sem kell, egyből le lehet vágni 2-3 hónap után úgyis.

2018. ápr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

"vagy legalább 1.5-2 éve nem élünk együtt komolyabban"


Nos, akivel összeköltözök, arról már szeretném tudni, hogy mennyit keres. Mégis hogy tervezzük a kiadásokat, a jövőt, ha nem tudom mennyit keres?


Persze jogod van így gondolni. Másnak meg joga van nem elfogadni.

2018. ápr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
72%
Jogod van baromsagokat gondolni.
2018. ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Érdekes ha anyagiak alapján költözöl vele össze...Vagy ha nem jó számot hallasz, akkor össze sem költözöl vele?
2018. ápr. 2. 18:52
 8/27 anonim ***** válasza:
94%

Már bocs, de akivel összeköltözök, azzal vagyok olyan viszonyban, hogy ne titkolózzunk egymás előtt. Vagy hogy képzeled az összeköltözést? Én kiveszek egy 120 ezres lakást, mert nekem az tetszik, és megengedhetem magamnak, te fizeted a felét, aztán alig marad pénzed a megélhetésre. Vagy el akarok menni külföldre nyaralni, kifizetem a saját részemet, mondjuk 150 ezret, te meg találsz valami hülye kifogást, hogy nem tudsz jönni.


De ha tudom, hogy a párom kevesebbet keres, akkor esetleg balatoni nyaralást szervezek, és megelégszem kisebb lakással is. De így hogy lehet tervezni?

2018. ápr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak kíváncsisag de mi célból teszed ezt kérdező? Szegyenled a fizetesed? Vagy pontosan mi okból kifolyólag titkolnad?
2018. ápr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Összekötözéskor muszáj beszélni róla. Akár közös a kassza, akár feleztek, akár másképp osztjátok meg a költségeket, ezt nem lehet megkerülni. Másrészt én tuti nem akarnék együtt lenni valakivel, aki ennyire nem bízik bennem. Ez kb ugyanaz, mintha a nő kijelentené, hogy 1-2 év komolyabb együttélésig nincs szex, hiszen bármikor becsúszhat egy baba.
2018. ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!