Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresőn lévő férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresőn lévő férfiak többsége komolyan gondolja és hűséges lenne vagy többségében inkább szexet keres vagy hűséges nem lenne, mert ha lehetőség jönne máris ugorna vagy házas, foglalt?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 4. 06:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudok más nevében beszélni, illetve volt egy kollégám aki kifejezetten így csinálta. Szánalmas...

Viszont, ha fent lennék és odaírnám, hogy komoly kapcsolatot keresek meg hűséges típus vagyok, akkor az is vagyok/lennék. De messziről jött ember ember azt mond amit akar, nekem elhinnéd? Sajnos a puding próbája az evés, nincs varázsgömböd, hogy megmondja ki mond tényleg igazat és ki nem, ez egy ilyen sport. :)


Van ilyen is/olyan is. Ennyi.

2018. ápr. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek. Mindenki azt mondja magáról, hogy hűséges és komoly kapcsolatot keres. Az is, aki éppen házas...

Ilyenből van rengeteg társkeresőn. De nem nehéz őket beszélgetés alatt kiszűrni.

2018. ápr. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

persze, hogy komolyan gondolja és hűséges lenne....addig az időintervallumban amíg akrobatáztok az ágyban! :-) Felöltözés után meg már ki tudja....:-)


De természetesen vannak kivételek is....ahogy már írták ez egy ilyen sport....ha megtalálod nyertél ha meg nem veszítettél és kezdheted előröl...ezzel emberek elszórakozhatnak hosszú-hosszú évekig...valaki élvezi valaki nem....de hát valamivel el kell tölteni az időt!

2018. ápr. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

És a mosópor tényleg intelligens? A c-vitamin tényleg időkapszulában van... stb

Az olyan marketing, ez meg ilyen.

2018. ápr. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja és lemaradt a lényeg, azért jutott eszembe később, mert PRÓBÁLOM ELFELEJTENI, de csak visszakúszott az elmémbe.


Pár hetes sztori: Nem társkereső, fészes csoportos (cicatartós). Oda-vissza lájkolgatás, meg nyilvánosan írtunk egymásnak. Bejelölt barátnak. Nagyon gyorsan zajlottak az események. Cset messengeren, 2 napra rá randi, majd még1, még1 ott csók*** (nálam fent) utána nekem munka (24), őneki vissza kellett mennie vidékre, majd visszajött beteg lett(beszélgettünk mikrofonban neten, hallatszott, hogy tényleg beteg nagyon), de kezdett akadozni a kapcsolattartás a neten. Én mindég próbáltam életben tartani a dolgot, de már nem reagált. Eljött a pont, hogy elengedem. Aztán látom csoportban megosztását (sokáig nem volt fent), hogy "apától ezt kaptam és anya is örült neki"... JAHOGY a kedves hölgy párkapcsolatban van és engem csak hülyített??? AHA! stimmt! :\

Pedig mindent kibeszéltünk előtte, hogy én monogám komoly kapcsolatot szeretnék, ő is stb.


Látjátok van ilyen is, ezt is meg kellett tapasztalnom. :)


***megelőzve, hogy azt mondanátok: Nem hiszem, hogy emiatt, mert másodikra visszahúztam gyengéden és engedte magát, de jól sült el, lehetett érezni. :)

2018. ápr. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem akkor törtek meg a nők, amikor láttam hogy mennyien képesek megszakítani az ismerkedést velem hetek, hónapok után is, akár sok randi, csók, szex és egy kapcsolat elkezdése után is.


Úgyhogy azóta ugyanúgy folytatom a társkeresőzést, másokkal ismerkedést akkor is amikor már randizunk valakivel, vagy már csókolóztunk, lefeküdtünk, fél lábbal kapcsolatban vagyunk. Mert még ilyenkor is van nő, aki meggondolja magát és megszakítja a dolgot, eltűnik.

2018. ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A férfiak többsége igen ugyanúgy csak szexet, laza kapcsolatot keres a társkeresőkön, mint a való életben is.

Sajnos ezzel keserítik, nehezítik meg az olyanok dolgát akik komolyat keresnének, mert ezekután a nők egy kalap alá vesznek mindenkit, törlik magukat stb. Ne legyenek illúziók a legtöbb férfi csak azt akarja... Mondom ezt férfiként aki nem csak azt akarja, de látom hallom mi folyik körülöttem. Szánalmas sokszor hogy léteznek ilyen emberek, persze a nőket sem kell félteni, köztük is van ilyen olyan.

2018. ápr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én néhány napja regisztráltam ilyen oldalra, és kimondottan azért, mert komolyan gondolom és tartós kapcsolatot keresnék. 27, Szabolcs megye
2018. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én biztos komolyan gondolom és hűséges lennék. Egy huszonéves srác.
2018. ápr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!