Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent az, ha egy 22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha egy 22 éves lány ismerőseiek száma 1200-ról hirtelen 1180-ra csökkent?

Figyelt kérdés
Egyedüláló, soha nem volt senkije, de minden ellentmondással együtt népszerű csaj és sokan kedvelik.
2018. ápr. 4. 23:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkabb azt jelenti hogy van egy maniakus kovetoje aki egesz nap az adatlapjat elemezgeti ,neked tenleg nincs jobb dolgod vagy mi? Ra is rantassz meg gorgeted az uzenofalat?
2018. ápr. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
2x3? Hat! :D
2018. ápr. 5. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem elkezdett szelektálni az ismerősei közül és lehet h csak az i betűig jutott. Én legalábbis így szoktam.
2018. ápr. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Megosztott egy "szavazz a Fideszre" posztot
2018. ápr. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A Facebook most sok kamu fiókot törölt
2018. ápr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Semmit....ne agyalogj ezen.
2018. ápr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a különbség a régi és az új ismerősszáma között 20.
2018. ápr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Gyűjti az ismerősöket, jelöl boldog-boldogtalant vagy őt jelölik.

Párom is minden jött mentet is visszajelöl. Ő nem jelöl, de ő visszajelöl. Semmi értelme az egésznek amúgy. Még azokkal sem beszélek aki tényleg ismerem személyesen!

Semmit nem jelent én mondom!

2018. ápr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ezek nagyrésze netes "ismerős".... Nem hiszem hogy valós. Volt egy időszak vagy van egy réteg, akinek ez számít hogy hány ismerőse van. Mint másnál az instagram like/követők száma. Ez ugyanaz a szindróma. :)
2018. ápr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az történt, hogy nem ő törölte azt, akivel már nem beszél, hanem a többiek közül 20-an végeztek nagytakarítást az ismerőseik között. Néha én is csinálok ilyet... ilyeneket simán törlök, hogy "az egyik volt osztálytársam csaja, akivel 1x beszéltem életemben", "csaj, akivel egyetemi nyílt napon összeismerkedtem, és azóta se beszéltünk", "egy olyan munkatársam öccse, akivel 2 hétig dolgoztam együtt"...
2018. ápr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!