Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a sportolók népszerűek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a sportolók népszerűek a csajoknál, akkor ha valaki jár pl.30 fiú és 3 lány közé sportolni akármit, akkor hogy csajozik be?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 5. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam nem népszerűek,bocs,én Garfield típus vagyok.
2018. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen akkor nem ott csajozik. A legtöbb sportoló olyan edzésre jár, ahol csak a saját neméből vannak. Pl. foci.
2018. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor hol? Mert ha mondjuk edzés után az öltözőben hívogatja az embereket hogy jöjjenek kocsmába meg discoba csajozni, ott is kb. ötször annyi a fiú, mint a lány, nem?
2018. ápr. 5. 17:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ötször annyi a fiú, de téged ez ne zavarjon, csajozz nyugodtan, hiszen mint írtad is: A sportolók népszerűek a csajoknál.
2018. ápr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És akkor az miben más, ha egy sportoló megy oda a discoban egy csajhoz, mintha egy átlagember?
2018. ápr. 5. 18:35
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagy egy tipikus sportoló hol csajozik, ahol annyira bejön a csajoknak?
2018. ápr. 5. 18:49
 7/8 anonim ***** válasza:
A sportolok is atlagemberek, csak jo az alakjuk.
2018. ápr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ijesztőek a (nagyon) sportos pasik. A személyi edzőmnek kábé nagyobb melle van, mint nekem, pedig elég kerekded vagyok. Mint ember, megnézem, hogy ez igen, kemény munka lehet ennyi izom mögött, de mint nőt, a hideg kiráz tőle.
2018. ápr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!